Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG ----> Klawisze funkcyjne...

Sbmaj 08 Mar 2010 14:58 35124 10
  • #1 08 Mar 2010 14:58
    Sbmaj
    Poziom 9  

Witam,

Po reinstalacji systemu na laptopie przestały działać niektóre klawisze funkcyjne, mianowicie np. głośniej, ciszej działa ale nie wyświetla graficzki obrazującej działanie... większość przycisków natomiast nie działa wcale... Co można z tym zrobić...? SAMSUNG R509

Pozdrawiam...

1 10
  • #2 08 Mar 2010 15:12
    Krzysiek108
    Poziom 15  

Pewnie potrzebne są jakieś sterowniki, ja mam tak na klawiaturze przy moim PC .

0
  • #4 08 Mar 2010 15:24
    Sbmaj
    Poziom 9  

Joker.

czy mam sciagnac te wszstkie ?
    czy tylko jakis jeden tam jest odpowiedzialnyza te przyciski funkcyjne?

1
  • #6 13 Mar 2014 20:35
    Krysnet
    Poziom 2  

Netbook Samsung n102s b01pl. Piszę tu gdyż wszelkie inne tematy są pozamykane. Otóż przerobiłem go na XPka i wszystko śmiga mam tylko problem z wybudzaniem go po zamknięciu klapy :/. Matryca się nie świeci, dioda włączona i wiatraczek funkcjonuje tylko nie ma obrazu, w ogóle się nie zaświeca, dopiero twardy reset pomaga. Czy ktoś miał taki problem ? Może ktoś coś poradzić ?
    Pozdrawiam

0
  • #8 26 Mar 2014 07:49
    AUTOSTAN
    Poziom 14  

Witam.
    Ja też miałem z tym problem. Niestety brak "lekarstwa". Wyłączyć hibernację i uśpienie. Zostawić jedynie wygaszacz ekranu.

0
  • #9 26 Mar 2014 09:22
    Krysnet
    Poziom 2  

aha.... no to lipa, domniemywam, że jest to spowodowane zmianami w biosie, tak jeszcze apropo ostatniego pytajnika dvice usb który wyskakuje to najprawdopodobniej bluetooth którego netbook nie posiada, bo wyłączeniu go poprzez fn, pyytajnik znika. Gdyby jednak ktoś rozwiązał problem ze sleepem proszę niech śmiało się podzieli ;)

0
  • #10 01 Kwi 2014 18:50
    AUTOSTAN
    Poziom 14  

Podobno wszystko działa w "7-emce", jest komplet sterów ale nie testowałem bo potrzebowałem "XP-ka", a do niego stery trzeba kombinować. W biosie sprawdzałem i kombinowałem ale nic tam ciekawego do przestawienia.

1