Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 2 ,1,8ben. schemat rurek podciśnienia

08 Mar 2010 16:52 10721 3
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Witam
    Panowie i Panie (z racji 8 marca :D) czy może ktoś posiada golfa 2 z silnikiem 1,8 benzyna z mono wtryskiem, potrzebuje schemat lub zdjęcia z rurkami podciśnienia.

Dokładniej z wyjścia kolektora wtrysku wychodzi u mnie w samochodzie trójnik do którego jest podłączony przewód z tłumikiem do MFA , ale drugie odejście jest otworzone i nie podłączone. Zasysa mi tamtędy powietrze przez co silnik nie pracuje równo.(zatkałem jest lepiej) Pytanie co powinno być podłączone i gdzie? Bo czuje że ktoś namieszał. Dodatkowo mam problem z obrotami kiedy zdejmę nogę z gazu opadają mi do 650 obr/min i czasem mi zgaśnie nie tam gdzie powinien

Sprawdziłem potencjometr przepustnicy i czujnik temperatury(niebieski) , uszczelkę pod "gaźnikiem" wtryskiem. Wszystko jak dla mnie ok.
    Mam trochę wywleczoną linkę gazu ale reaguje dość żwawo wiec zmienię ja na sam koniec.Jak by ktoś miał jakieś sugestie to czekam z utęsknieniem.
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Osprzęt kablowy
  • Specjalista - systemy grzewcze
    gen_ex napisał:
    Ale to chyba bez MFA podciśnienia. Takie foto mam więc daję.

Golf 2 ,1,8ben. schemat rurek podciśnienia

Możesz mi powiedzieć gdzie jest umieszczona ta etykieta? Może jest i u mnie ale raczej jej nie widziałem. No i już widzę że jest coś nie tak...
  • Użytkownik usunął konto