Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik ABS, ESP VW Golf V

08 Mar 2010 19:08 7225 8
  • Poziom 9  
    Witam mam pytanie gdy jade okolo 70 km/h to na wyskokach w góre jest dżwiek (taki jak by działał ESP na lodzie taki zgrzyt) raz w lewym raz w prawym kole. I tylko wtedy gdy mam wcisniety pedał gazu gdy go puszcze to nie skrzeczy. Samochód sprawdzony na 2 stacjach diagnostycznych - zero luzów nawet wyciagane byly półośki zeby je sprawdzic, amorki w 86% dobre. I tutaj moje pytanie byłem u mechanika i stwierdził ze walniety może być czujnik ABS w kołach ( BŁEDÓW ZADNYCH POD VAGIEM NIE MA) ABS I ESP DZIALAJA. I powiedział ze błedów moze nie pokazywac a poprostu zle czyta ten czujnik i na wyskokach moze sie zalanczac esp????? Co myslicie o tym ???
  • Poziom 35  
    bzdura

czujnik albpo działa albo nie, co innego brudna korona, peknienta, lub zła odległosc

oscyloskop w łape i zmierz czujniki i co one widza?
  • Poziom 26  
    Co to znaczy kolego przy 70 na godzine na wyskokach ????jak rozumiesz te wyskoki???
    Chcesz powiedzieć ze jedziesz 70 kilometrow na godzine i samochód podskakuje na nierównościach drogi do góry?
  • Poziom 18  
    no i będzie !!!!! koła odrywają się od ziemi niekoniecznie w jednym ułamku sekundy,maja rózne prędkości obrotowe.Stawia cie troszkę bokiem i czujnik przyśpieszeń poprzecznych to wykrywa. system działa ze wszechmiar prawidłowo. dziwi mnie że te amorki takie sprawne jeszcze :)
  • Poziom 27  
    Właśnie co to są wyskoki w górę? Bo też nie kumam.
  • Poziom 9  
    Chodzi mi o takie nierówności na naszych drogach ze czujesz jak sie przód auta podnosi cos takiego jak lezacy policjant tylko ze mniejsze.
  • Poziom 26  
    Kolego jesli nie ma błędów ,samochód nie składa się z kilku ćwiartek :-} to dobre to masz nie kombinuj ,nic mi nie wiadomo na temat problemów w golfie 5 związanych z Twoimi opisami .
    Chyba że ktoś z Kolegów miał podobny przypadek ale nie sądze .
  • Poziom 27  
    ssebixx napisał:
    Chodzi mi o takie nierówności na naszych drogach ze czujesz jak sie przód auta podnosi cos takiego jak lezacy policjant tylko ze mniejsze.

Co ;D??