Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock z Nokii 6310i z softem v5.51

garni 04 Sie 2004 16:52 1632 7
  • #1 04 Sie 2004 16:52
    garni
    Poziom 17  

Tak jak w temacie.
    Ja wstukalem juz kody 4 razy i nie dalo rdy korzystalem z Calca w javie (by YeTi).
    Cztry razy wyswietlilo mi CODE ERROR.
    Nie da sie kodem tego sima zdjac?
    Uzywalem Griffin New, v2. No i imei oczywiscie wstukalem dobrze.

Pozdrawiam

• #2 05 Sie 2004 01:52
    Kucharz
    Poziom 11  

DA SIE NA 100%, UZYJ PROGRAMU CRUX! 2.0 V2

• #3 05 Sie 2004 02:10
    ZAHYR
    Poziom 32  

Da sie na 100% zdejmowalem sima z takiej samej kodem chyba ze 3 tygodnie temu. Uzylem pierwszego z brzegu calca. Hmm czemu u ciebie nie idzie... ktory kod wpisujesz??? A moze ktos sie nia bawil i zmienil IMEI? A do calca trzeba wpisac oryginalny...

• #4 05 Sie 2004 17:25
    krzykos
    Poziom 15  

garni napisał:
    Tak jak w temacie.
    Ja wstukalem juz kody 4 razy i nie dalo rdy korzystalem z Calca w javie (by YeTi).
    Cztry razy wyswietlilo mi CODE ERROR.
    Nie da się kodem tego sima zdjac?
    Uzywalem Griffin New, v2. No i imei oczywiscie wstukalem dobrze.

Pozdrawiam

Da się na 100%. Masz 2 wyjścia - albo ktoś przed Tobą wpisywał już kody i masz wyczerpany limit prób - w DCT 4 masz tych prób tylko 5 razy - albo masz złe kalkulatory - spróbuj tym - działa na 100% dziś ściągałem:

http://www.uniquephones.com/unlock/index.php

• #5 05 Sie 2004 21:41
    Vein
    Poziom 22  

myślałem że w nokii 6310i nie da sie dwukrotnie zapisać IMEI... chyba tak jak w więkrzości aparatów z DCT4

(teraz pasuje mordo ? mogłeś poprawić ale widze że lubisz poniżać innych wykorzystując swoją pozycje, a tamta pomyłka była tylko dlatego że palec mi sie omsknął)

• #6 06 Sie 2004 08:45
    krzykos
    Poziom 15  

Vein napisał:
    myślałem że w nokii 6310i nie da się dwukrotnie zapisać IMEI... chyba tak jak w więkrzości aparatów z DCT4

(teraz pasuje mordo ? mogłeś poprawić ale widze że lubisz poniżać innych wykorzystując swoją pozycje, a tamta pomyłka była tylko dlatego że palec mi się omsknął)

Da się ale to nie takie łatwe - po prostu trzeba wymienić UEM-a i zaprogramować - a to już jest wyższa szkoła jazdy - ale można :)) oczywiście dla zwykłego wyjadacza - to nie takie proste - no i wogóle bardzo kosztowne ...

• #7 06 Sie 2004 13:27
    pawel
    Spec od GSM

jak juz kiedys chyba pisalem mialem (a raczej kolega) Nokie 6310i v5.51 (siec Vodafone z Anglii) do locka... Po probach wyliczenia kodu jako griffin new (wklepany kod 1 i 7) byl Error code, po wklepaniu kodow liczonych v2 (1 i 7 kod) to samo... Klient zgodzil sie na dalsze proby wiec wklepal kody liczone jako original... Skutek wiadomy - tel zablokowany... Kody liczone CyberGSM v5.4

@Kucharz - Ty Crux'em 2.0 wyliczales poprawne kody jako v2?

• #8 06 Sie 2004 13:28
    garni
    Poziom 17  

Kucharz napisał:
    DA się NA 100%, UZYJ PROGRAMU CRUX! 2.0 V2

Tego progsa jeszcze wtedy nie mialem wiec nie moglem uzyc a raczej wersji 2.0. Z tego co zaobserwowalem to Wczesniejsze wersje kalka Crux generuja takie same kody do Nokii jak Multi Calc By YeTi, wiec niema mozliwosci wisania zlego kodu. Co do ponizszych odpowiedzi to nie wiem czy Imei byl zmieniany (raczej nie), wpisywalem da griffin new kod 1 i 7, pozniej probowalm dla v2 akze kodem 1 i 7 i ciagle wyskakiwalo CODE ERROR, wiec nie ma takiej mozliwosci ze telefon juz byla zablokowany bo kiedy tak jest to pojawia sie napis NIE MOZNA COFNAC OGRANICZEN wiec kodami przede mna nikt sie nie bawil. No ale nic juz tego telefonu nie mam. Oddalem z simlockiem. Dzieki wszystkim za odpowiedzi i rady.
    Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME