Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka AMICA AK312 - napęczniałe plecy od wewnątrz lodówki

08 Mar 2010 20:48 3427 5
  • Poziom 2  
    Witam,

Posiadam lodówkę Amica AK312, ostatnio robiłem remont i zauważyłem w momencie przenoszenia do nowej lodówki, że w Amice napuchły plecy do tego stopnia, że nie jestem w stanie włożyć 2 górnych półek /przy wyłączonej lodówce, z otwartymi drzwiami, przez dobę stan się pogorszył, obecnie wybrzuszenie na tylnej ścianie wynosi ok. 1,5-2cm/.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?
    Czy da się to jakoś naprawić samemu?
    Jaki może być koszt naprawy? /chciałem lodówkę oddać znajomym na mazury, jednak nie chciałbym dawać im złomu?/

O ile to ma znaczenie, lodówka była kupiona w 1999 roku i póki co, nie było z nią żadnych problemów.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam,
    Andrzej
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Nie jest dobrze. Prawdopodobnie nieszczelność układu-w nie najlepszym miejscu. Może nic z niej nie być,chyba że trafisz na wyjątkowo zawziętego serwisanta.
  • Poziom 2  
    dziękuję za wskazówkę.

Czyli jak mniemam, naprawa może się okazać zbyt kosztowna, pod warunkiem natrafienia na kogoś kto w ogóle miałby zacięcie...

Sprawdziłem, po włączeniu i ustawieniu na 7 /najniższa temperatura w chłodziarce/ obecnie wynosi 14 st.C więc to raczej nieco za dużo biorąc pod uwagę że w nowej lodówce jest regulacja od 1-7 st.C.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Nie tyle nieopłacalna ,co wręcz niemożliwa do wykonania przy takich objawach .
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Po prostu odkleiła się tylna ścianka.
  • Poziom 2  
    TomekCarlos napisał:
    Po prostu odkleiła się tylna ścianka.

czy to oznacza że można zaryzykować z serwisem, czy lepiej od razu pomyśleć o elektrośmieciach? :)