Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zarejstrowanie motoroweru który nie ma opłaconego OC i .....

08 Mar 2010 22:25 1049 2
  • Poziom 9  
    Witam!
    mam taki problem:
    Do kupienia mam tanio motorower suzuki zarejstrowany w polsce ale,ale no własnie motorower jest zarejstrowany na poprzedniego własciciela,jest umowa pomiedzy starym włascicielem a tym co teraz sprzedaje I co najgorsze motorower nie ma opłacanego OC od dłuższego czasu i moje pytanie jest takie :
    Czy mozna bez płacenia jakichś kar kupic ten motorower i przerejstrowac na siebie oraz ubezpieczyc?? Czy są jakies problemy związane z taką sprawą?
    Wiadomo że spisałbym umowe z tym aktualnym sprzedającym i udał sie do Wydziału Komunikacji z 2 umowami (tamten własciciel z obecnym, i obecny+ja)
    ale najbardziej sie boje tego OC bo to dla mnie troche dziwny temat :D
    Proszę o odpowiedzi :)
  • Poziom 15  
    Z tego co mi wiadomo to ścignąć mogą jedynie gościa, od którego kupujesz motorower. Też znalazłem się w podobnej sytuacji i nie miałem z tego tytułu żadnych problemów. Zadzwoniłem wcześniej do ubezpieczalni i miła Pani powiedziała tylko, że w takim wypadku muszę opłacić OC jeszcze w dzień zakupu. Nie masz się czego bać.
  • Poziom 9  
    Acha :) no to dzieki za info ale własnie dziś mi gościu na e-mail odpisał na pytanie o zdjęcia że ktoś mnie ubiegł i motorower juz sprzedany :( Ale taka wiedza przyda mi sie na przyszłośc więc dzieki za info :)
    Temat do zamknięcia