Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka PDP 619 P nie zaczyna prania.

09 Mar 2010 07:22 2412 4
  • Poziom 18  
    Po włączeniu pralka zaczyna nabierać wodę i jeszcze przed zadziałaniem hydrostatu zaczyna ją wypuszczać.
    Silnik sprawny - wiruje
    Grzałka sprawna
    Blokada działa
    Nie wiem jak z czujnikiem temperatury, są 4 wyjścia w jednym na NTC i na mechaniczny i nie wiem jak je sprawdzić.
    Moduł wygląda na dobry
    Co jeszcze sprawdzić?
  • Poziom 26  
    te programatory są tak zaprogramowane że pralka pobiera wodę przez kilka sec. następnie przez chwilę wypuszcza wodę (i tu jak wąż jest założony na wannę lub podwieszony na czymś a WYLEWKA jest nisko , poniżej poziomu wody w pralce to będzie zasysać tą wodę )a następnie po kilku dobrych sec. znowu zacznie pobierać wodę (pierwszy raz się nabrałem że programator jest chyba uszkodzony ale na drugim było tak samo) tak jak się spuszcza paliwo z baku....
    sprawdź czy nie o to chodzi....
  • Poziom 18  
    sprawdzę i dam znać o co chodzi.
  • Admin grupy AGD
    toudikat napisał:

Moduł wygląda na dobry
    Co jeszcze sprawdzić?

Jeszcze raz moduł.

sujka5 napisał:
    te programatory są tak zaprogramowane że pralka pobiera wodę przez kilka sec. następnie przez chwilę wypuszcza wodę (i tu jak wąż jest założony na wannę lub podwieszony na czymś a WYLEWKA jest nisko , poniżej poziomu wody w pralce to będzie zasysać tą wodę )a następnie po kilku dobrych sec. znowu zacznie pobierać wodę (pierwszy raz się nabrałem że programator jest chyba uszkodzony ale na drugim było tak samo) tak jak się spuszcza paliwo z baku....
    sprawdź czy nie o to chodzi....

Szanowny Kolego, to jest przedszkole.
  • Poziom 26  
    przedszkole bo lepiej komuś podać wiedzę jak przedszkolakowi niż jak expertowi....(wtedy taki gość sam by dał sobie radę a nie prosił o pomoc)!!!