Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Proszę o pomoc w identyfikacji centrali

czopik2004 09 Mar 2010 12:33 1603 6
    czopik2004
    Level 19  
    Witam!

Dostałem od znajomego centralkę. W stanie, jak na zdjęciu. Czy ktoś jest w stanie rozpoznać, cóż to za cudo? Nie pogardzę również jakąś instrukcją, czy innym opisem...
    Proszę o pomoc w identyfikacji centrali

Pozdrawiam: Kamil
  • Helpful post
    Gutek1512
    Level 20  
    Wygląda na starego Aritecha CD i jak wierzyć naklejcie na kości pamięci to powinien być Aritech CD 7218. Gdzieś mam jeszcze moduły do niego :)
    Stary ale jary można powiedzieć o tych systemach, to tak ku woli wyjaśnienia.
    Pozdrawiam.
    czopik2004
    Level 19  
    A może chciałby Kolega pozbyć się tychże modułów? :) Jakaś dokumentacja może by się znalazła?
  • Helpful post
    crunky
    Level 32  
    Opcja szukaj i instrukcja jest: https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=247813
    Automatyki na tym za wielkiej nie zrobisz, ale działać będzie. Od czasu do czasu na allegro pojawiają się moduły do tego typu urządzeń. Po numerku widać że masz polską wersję językową. Manipulator posiadasz?
    czopik2004
    Level 19  
    Niestety nie. Niestety jestem w posiadaniu tylko i wyłącznie centralki. Dziękuję Koledze za linka :)
    crunky
    Level 32  
    Na chwilę obecną na znanym portalu aukcyjnym masz nawet parę modułów do niego, jednak klawiatury brak. Możesz zrobić na tym dość spory system, lecz jak to aritech, inne podejście do programowania. Nie wiem na jakich centralach robisz systemy, ale chyba szkoda zachodu. Tym bardziej że nie wiadome czy sprawna. Gdybyś miał chociaż manipulator do niej...
    czopik2004
    Level 19  
    Dzięki wielkie :) Więc pozostaje zaczekać, dopóki nie wpadnie mi w łapki manipulator. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :)