Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Powermixer + kolumny + mikrofony (3500zł)

SeriouS 09 Mar 2010 14:53 1759 5
 • #1
  SeriouS
  Level 2  
  Witam.

  Na wstępie dodam, iż jestem początkujący, w sensie - dopiero zakładamy zespół muzyczny. W związku z tym potrzebujemy na początek jakiś niewielki sprzęt estradowy.

  Od jakiegoś czasu mam na oku:
  powermixer Behringer PMH1000,
  kolumny LDM PXP-315 (2 sztuki - stereo)
  oraz mikrofony Shure PG48 (3 sztuki).
  Prosiłbym więc o opinie na ich temat lub ewentualne doradzenie czegoś lepszego w podobnej cenie. Na wszystko mogę przeznaczyć jakieś maksimum 3500zł. Poza tym chciałbym dodać, że bardzo cenię jakość - wolę coś lepiej brzmiącego, a cichszego.

  Pozdrawiam.
 • #2
  SeriouS
  Level 2  
  Quote:
  09 Mar 2010 15:53

  Przypomniałem sobie dziś o tym temacie, tyle czasu, a odpowiedzi żadnej. Dziwne, prawie wszystkie ostatnie tematy w tym dziale nie zostały bez odpowiedzi. Czy moje pytanie jest tak trudne? Może teraz znajdzie się jakiś chętny?
 • #3
  charwer
  Level 15  
  Szanowny kolego. Z całym szacunkiem dla twojej osoby, ale na hasło "LDM PXP-315" znalazłem 62 tematy używając jedynie wyszukiwarki Elektrody. Może warto by poszukać opinii o każdym elemencie tego zestawu? Radzę też uwzględnić pieniądze na kable, statywy mikrofonowe, statywy głośnikowe. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 • #4
  stz3
  Level 20  
  Z tego sprzętu odpuściłbym sobie tego Behringera. To już jest klasyka odpustowej tandety. Brzmienie masakra, moc zawyżona i to o ponad 40%. Jeżeli chodzi o kolumny to mogą być tylko wersja z literką C, czyli PXP-315C. Jeżeli chodzi o mikrofony to też nic rewelacyjnego. Nie każde złoto co się świeci - nie każdy Shure dobrze gra. Nazwa Shure to nie wszystko. Dużo lepszy, a tańszy jest np. Stagg MD1500 czy Sekaku PRO-22L. Pomyśl o dobrych kablach kolumnowych. Nie kupuj chińskich wtyków speakon z sześciokątową zakrętką. Zapłać trochę więcej i kup wtyki Neutrik z dwoma pinami.
 • #5
  zygzak11
  Level 10  
  ja bym nie polecał power miksera tylko mikser o końcówkę mocy głównie dla tego, że jak ci się znudzi lub będziesz miał wiekszą kasę poprostu wymienisz kolumny i koncówkę a mikser zostawisz, więc mniej kasy wydasz jednorazowo a wiem jak jest ciężko z kasą na początku kariery :D
 • #6
  Basstest49
  Level 16  
  LDM PXP-315C mogą być, Behringera bym odpuścił wolałbym już kupić jakiegoś T.ampa E800 + jakiś mikser