Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwna końcówka ISO w mazdzie 323 bj 99 - jak to naprawić??

mikerbest3 10 Mar 2010 09:18 3215 1
  • #1 10 Mar 2010 09:18
    mikerbest3
    Poziom 8  

Szukałem na tym forum i nie tylko ale nie znalazłem więc pytam.
    Od niedawna zmieniłem samochód na Mazdę 323 bj 99 i chciałem zmienić radio Panasonic CQ-RDP 153N na Sony CDX-GT222. Myślałem że nie będzie problemu bo przecież mogę sobie przejściówkę zamontować.

Ale po wyjęciu starego radia okazało się że ktoś zmienił oryginalną kostkę mazdy na
    bezpośrednie połączenie z radiem Panasonic CQ-RDP 153N. Końcówka wygląda tak samo jak na zdjęciu (końcówka nr 1)

No i mam tutaj pytanie:
    - czy można dostać (szukałem ale nie znalazłem i w necie i w sklepach) gdzieś taką przejściówkę by podłączy tego soniacza do tej kostki? A jeśli nie to:

- jak przerobić instalacje - na oryginalną mazdy (będzie problem z dostaniem) , czy na zwykłe gniazdo czyli takie jak na zdjęciu (końcówka nr 2)? I jak się do tego zabrać bo kompletny laik ze mnie (ale szybko się uczę :) ).

Chciałbym to zrobić tak by mi wszystko działało.
    Wiem że trochę zakręcone te pytanie ale uwierzcie że jeszcze bardziej zakręceni byli ci co przerabiali ta instalację w tej maździe.

Z góry dziękuje za pomoc.

0 1
  • #2 11 Mar 2010 23:54
    mister_j
    Poziom 22  

Myślę ze nie ma sensu robienie przejściówki. Wywal tą kostkę od Panasonic i podłącz normalne ISO pod kable z instalacji samochodu. Pomoże Ci miernik i stronka naszego kolegi z forum z opisem kostki :
    http://studio24.prv.pl/
    Dział kablomania - panelowe - Panasonic
    Pzdr

0
  Szukaj w 5mln produktów