Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda felicja 1999 r 1,3 Mpi Nie działa centralny zamek.

10 Mar 2010 17:49 7179 4
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich.Mój problem dotyczy centralnego zamka w Skodzie Felicji.Właśnie dziś odmówił mi posłuszeństwa.Nie działa ani na pilota,ani z kluczyka.Każde z drzwi trzeba zamykać osobno.Pilot normalnie załącza i rozłącza alarm ale niestety drzwi nie otwiera. Nie wiem z której strony zabrać się za ten temat.Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
  • Poziom 41  
    Podpowiedzi będą bardziej precyzyjne jak podasz czy to zamek fabryczny czy dokładany.
  • Poziom 11  
    Nie wiem na 100% ale jest to wersja auta rozszerzona wiec raczej wersja fabryczna.Autoalarm jest marki Fox i taki jest napis na pilocie który uruchamia centralny zamek.
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    Więc zdejmij tapicerkę kierowcy odłącz siłownik i zobacz czy wtedy zadziała z pilota.Siłownik w przypadku zamka fabrycznego steruje poprzez podanie jak tez zabranie masy natomiast przy module można wysterować impulsami masy.
  • Poziom 11  
    Dzisiaj wieczorem o dziwo zaczął znów działać i z pilota i na kluczyk,więc na razie nie będę tego ruszał.Kolego Ireneo dziękuję ci za radę i jak następnym razem będę miał taki sam problem to na pewno zrobię tak jak mi napisałeś i jakby co to się jeszcze odezwę.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam