Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka i okap prosze o pomoc

10 Mar 2010 18:08 2052 5
  • Level 2  
    Witam,

Mam pytanie odnośnie wyboru sprzętu agd,
    dokładnie chodzi o lodówkę i okap.

W internecie można znaleźć dużo opinii lecz nie wiadomo które są prawdziwe...

Interesuje mnie lodówka samsunga RL34egps:
    Lodówka i okap prosze o pomoc

Co do okapu to jestem w tym kompletnie szary... Może najpierw doradzicie jakąś dobra markę
  • User removed account  
  • Level 2  
    Witam,
    A co jest nie tak z ta lodówką??

Szukam dobrej w cenie do 1700

gdybym miał więcej środków to wybrałbym Liebhera....
  • Level 11  
    sorki za podpięcie się pod temat, ale mam podobny dylemat i też zastanawiam się m.in. nad tą lodówką, więc może porady dla ciebię okażą się również przydatne dla mnie i odwrotnie.

Szukam lodówki do max 180cm, inox, no frost (chcę uniknąć opcji rozmrażania lodówki) i dość cichej (małe mieszkanie z aneksem, więc głośność jest dla mnie bardzo ważna).
    Zastanawiam się nad tym Samsungiem RL34, a także nad LG GR-B359 oraz Electrolux ENB32433X .
    LG i Electrolux mają po 42 dB, Samsung o jeden więcej - ale to na papierze, ciekawe jak jest w rzeczywistości. Electrolux ma A+, ale ciężko o jakieś opinie na jej temat. Samsung nie ma komory świeżości, ale ma multiflow.
    LG wygląda na najlepiej wyposażoną.
    Ktoś użytkuje może tego Electroluxa?
  • Level 14  
    Tomboy, nie podniecaj sie no frostem. fajnie to brzmi marketingowo ale ten system obsusza wnętrze lodówki i wszystko co w niej. Aby jedzenie Ci nie obsychało będziesz je musiał do czegoś pakować. A lodówkę choćby ze wzgledów higienicznych i tak przynajmniej raz do roku pasuje rozmrozić.
  • Level 10  
    W lodówce, w zamrażarce zazwyczaj przechowuje się żywność w opakowaniu!
    Czy mamy no frost czy nie, przechowywanie żywności w ujemnych temperaturach powoduje utratę wody (tzw. wysuszanie)!