Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta WIFI Broadcom nie działa, zółty wykrzyknik.

Kłaczek88 10 Mar 2010 22:27 4909 13
  • #1 10 Mar 2010 22:27
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Witam Panowie :)

Mam problem :( Posiadam laptopa Dell Latitude C610 do niego posiadam karte sieciową (wifi) Broadcom BCM94309mp dodam, że laptopa dopiero nabyłem i nie dostałem do niego żadnych sterowników, ściągałem z internetu. A o tuż to po zainstalowaniu sterowników wyskakuje mi w kartach sieciowych żółty wykrzyknik (!) a sterowniki są prawdopodobnie zainstalowane. Pomóżcie proszę :(

Pozdrawiam serdecznie :)

• #2 10 Mar 2010 22:37
    marekchyla1994
    Poziom 19  

mam taki sam laptop a karte sieci bezprzewodowej wyjołem z lifeboxa taką samą,i sciagnełem sterowniki i działa u mnie dobrze.Może sciągnołes sterowniki do innego modelu karty.

• #3 10 Mar 2010 22:41
    skillZ
    Poziom 16  

Jutro spojrzę w swój komplet i zobaczę co znajdę. Instalowałem dużo razy C610 i problemy były, ale zawsze się udawało.

Powiedz, który konkretnie sterownik instalujesz (link) i na jakim systemie.

• #5 11 Mar 2010 00:07
    Kłaczek88
    Poziom 12  

instalowałem te pod system xp. i nic nie pomaga.
    http://www.techno-files.com/categories/network/347/12112/15729.html

Dodano po 2 [minuty]:

a ten link co wysłał ''marekchyla1994'' to na nim przy pobieraniu wyskakują jakieś kaligrafy.

Dodano po 35 [minuty]:

Mam jeszcze znak zapytania nad modem PCI. Może to odpowiadać za to ze karta sieciowa nie działa?

• #6 11 Mar 2010 00:38
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Nie wiem a jak ją można sprawdzić?

• #7 12 Mar 2010 08:58
    skillZ
    Poziom 16  

Pytanie, czy zainstalowałeś uprzednio wszystkie inne sterowniki, a przede wszystkim do karty dźwiękowej i chipsetu.

• #8 12 Mar 2010 14:47
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Tak wszystko jest zainstalowane nie mam żadnych wykrzykników.

• #9 12 Mar 2010 14:55
    skillZ
    Poziom 16  

Jak przebiega instalacja karty Broadcom. W tym modelu z tego co kojarzę, odpalasz plik instalacyjny, następnie pojawia się strona w Internet Explorer z przycikiem instaluj. Jeden ze sterowników (może właśnie ten) ma taką przypadłość, że otwiera się strona, ale nie ma przycisku, za to otwiera się też folder, do którego rozpakował się setup i trzeba go ręcznie odpalić.

Spróbuj przy wypakowywaniu driverów wskazać inną ścieżkę, którą będziesz pamiętał (np. c:\wifi), wypakować tam drivery, w menedżerze urządzeń prawym na wykrzyknik przy karcie, aktualizuj sterownik, wskaż ścieżkę dostępu do której wypakowałeś drivery.

Zaczęła mnie powoli nachodzić wątpliwość, czy ten laptop wogóle ma wi-fi, bo tego nie pamiętam szczerze mówiąc, a to dość stary model...

• #10 12 Mar 2010 15:35
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Ściągam ten plik i wypakowuje go na pendrive, potem podczas instalacji wybieram zaawansowane i dysk (E:\) pendrive kopiuje pliki i instaluje sterowniki pod koniec instalacji wyskakuje błąd ''Twój sprzęt nie może działać właściwie" I pokazuje się przy karcie sieciowej właśnie żółty wykrzyknik a niby sterownik jest zainstalowany.

Sterownik:
    http://www.techno-files.com/categories/network/347/12112/15729.html

Dodano po 29 [minuty]:

A jeżeli chodzi o wifi to miały na MINI PCI i tak właśnie mam.

• #11 14 Mar 2010 13:41
    skillZ
    Poziom 16  

Nie instaluj sterowników z pendrive. Skopiuj na C:\

Ściągnij SIW i wrzuć raport.

• #12 14 Mar 2010 14:52
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Ściągałem tego SIW-a i jak mam laptop zeskanować?

• Pomocny post
    #13 14 Mar 2010 16:37
    skillZ
    Poziom 16  

Uruchamiasz program i klikasz, File - Create report file - HTML

W zasadzie interesują mnie zakładki Hardware --> Devices, PCI, System slots.

• #14 14 Mar 2010 17:29
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Już sobie poradziłem ściągnąłem z torrentów plik z 75,000 driver pod viste i xp i tam były odpowiednie sterowniki zainstalowałem automatycznie z CD a karta jest następująca (karta mini-PCI bezprzewodowej dwupasmowej sieci Dell 1450 WLAN) takich sterowników potrzebowałem. Wszystko działa :)

Dzięki chłopaki za pomoc.
    Pozdrawiam :)
    Zamykam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME