Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Shark S660 jak podlaczyc do akumulatora

11 Mar 2010 13:31 1725 5
  • Poziom 10  
    Cześć . Mam pytanie . a mianowicie mam wzmacniacz samochodowy Shark s660 i akumulator gigawatt 470A . A problem dotyczy tego , że jak podłanczam wzmacniacz do akumulatora to wzmacniacz miga a glosnik wariuje . kiedy podlaczylem odtwarzacz cd to muzyka sie zacinała a wzmacniacz dalej migał . teraz niewiem czy to wina akumulatora czy wzmacniacza . Wzmacniacz byl uzywany i kupiony w niemczech . czy jest spalony to nie wiem . Bardzoprosze o szybką odpowiedz , z góry dzięki . jako dodatek dodaje zdj. wzmacniacza i tuby do ktorej podlanczalem :(
  • Poziom 34  
    Witam

Gdzie masz ten akumulator w samochodzie czy w pokoju?

Sprawdź czy jest w ogóle naładowany?

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    to jest prawie nowy akumulator i mam go w pokoju ma on 470A 12V i chyba 53Ah
  • Poziom 23  
    Witam.hmmm a podłączyłeś remote??Czy tylko plus i minus??Bo niektórzy niestety nie wiedzą po co to jest:Djezeli podłączyłeś prawidłowo wszystko a i tak dalej sa w/w objawy to może być wzmacniacz uszkodzony,napisałes ze wzmacniacz miga ale co dokładnie?akumulator może być nawet nowy a może dostać zwarcia na celach.Zmierz ten aku ile ma volt bo mnie się tak tez działo jak aku miałem rozładowany.Ale jak to tez nie będzie to to pozostaje tylko wzmacniacz
  • Poziom 20  
    Miga to znaczy co? świeci się protect?
  • Poziom 10  
    nie poprostu no powinien swiecic nad pokretlami glosnosci a no miga a akumulator ma 12V i podlaczylem go tez do remove