Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technik Teleinformatyk czy Technik Mechatronik

Cinexxx 11 Mar 2010 21:53 2712 2
  • #1 11 Mar 2010 21:53
    Cinexxx
    Poziom 8  

Witam, niedługo kończę gimnazjum i mam zamiar iść na dwa z tych kiedunków, interesuje się trochę motoryzacja jak i komputerami :P Lecz niestety z przedmiotów ścisłych (matma,chemia) jestem do d**y, z fizyki jakoś idzie bo jak było o prądzie to 4 na półrocze :D Ze spraw teoretycznych to nie za dobrze lecz z praktyką idzie dobrze :)

A może zupełnie coś innego mi doradzicie :D Pozdrawiam ;)

• #2 11 Mar 2010 23:29
    Wujejk
    Poziom 11  

Wybierz co chcesz w szkole średniej nie powinieneś mieć jakiś większych problemów. Niestety wszystkie kierunki techniczne opierają się na matematyce. W szkole średniej i tak jest to obowiązkowe, ale na studiach, to będzie tego dużo i będzie trzeba się przyłożyć(na moim kierunku elektronika i telekomunikacja polibuda w Białymstoku dało sobie spokój z studiami 60% studentów na 1 sem z powodu matematyki(ambitna Pani doktor), kumpel z starszego rocznika trafił na gościa który dawał wpisy za samo chodzenie ). Z kolei na studiach informatycznych matematyka to podstawa nauczania jest tam najwięcej matmy z wszystkich technicznych kierunków.

• #3 13 Mar 2010 20:10
    Cinexxx
    Poziom 8  

Rozumiem, a może zawód elektryka??? Bo w sumie czego uczą TELEINFORMATYKA??? Dużo matmy??? (Jeżeli chodzi o wzory itp. to nie mam problemów, ale np. układy równań, funkcje) to czarna magia Razz

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME