Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Technik Teleinformatyk czy Technik Mechatronik

Cinexxx 11 Mar 2010 21:53 3216 2
    Cinexxx
    Level 10  
    Witam, niedługo kończę gimnazjum i mam zamiar iść na dwa z tych kiedunków, interesuje się trochę motoryzacja jak i komputerami :P Lecz niestety z przedmiotów ścisłych (matma,chemia) jestem do d**y, z fizyki jakoś idzie bo jak było o prądzie to 4 na półrocze :D Ze spraw teoretycznych to nie za dobrze lecz z praktyką idzie dobrze :)

A może zupełnie coś innego mi doradzicie :D Pozdrawiam ;)
    Wujejk
    Level 11  
    Wybierz co chcesz w szkole średniej nie powinieneś mieć jakiś większych problemów. Niestety wszystkie kierunki techniczne opierają się na matematyce. W szkole średniej i tak jest to obowiązkowe, ale na studiach, to będzie tego dużo i będzie trzeba się przyłożyć(na moim kierunku elektronika i telekomunikacja polibuda w Białymstoku dało sobie spokój z studiami 60% studentów na 1 sem z powodu matematyki(ambitna Pani doktor), kumpel z starszego rocznika trafił na gościa który dawał wpisy za samo chodzenie ). Z kolei na studiach informatycznych matematyka to podstawa nauczania jest tam najwięcej matmy z wszystkich technicznych kierunków.
    Cinexxx
    Level 10  
    Rozumiem, a może zawód elektryka??? Bo w sumie czego uczą TELEINFORMATYKA??? Dużo matmy??? (Jeżeli chodzi o wzory itp. to nie mam problemów, ale np. układy równań, funkcje) to czarna magia Razz