Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon BJC-4400

15 Sty 2003 02:28 2954 5
  • Poziom 14  
    Witam

Drukarka jest poprawnie wykrywana i instalowana w windowsie.

Zaraz po wlaczeniu pojemniki (z srodka), wedruja w prawa strone, zostaja oczyszczone i wracaja na srodek.

Stale miga zielona dioda. Po przycisnieciu przycisku POWER, nastepuje ponowne czyszczenie i pojemniki wracaja na srodek.

Komunikacja przez lpt ok, bo jest wykrywana i instalowana :|, styki na glowicy przeczyscilem,
    czy ktos z grupowiczow spotkal sie z podobnym przypadkiem lub ma jakies sugestie :roll: ?

Pozdrawiam
    Michal
  • Poziom 12  
    Chyba przyszła pora na wymianę głowicy
    miałem dokładnie takie same objawy i pomogło - dla pewności lepiej sprawdzić jeszcze głowicę u kogoś z taką samą drukarką.
  • Poziom 14  
    w takim razie chyba dam sobie z nia spokoj :? bo koszt glowicy z atramentami to cos kolo 220 pln - jak wynika z wczesniejsztch postow

zastanawialem sie jeszcze nad wykorzystaniem jej jako skaner, po zakupie cartridge'a ktory zamienia ja w skaner, orientuje sie moze ktos z grupowiczy czy jest to rozsadne rozwiazanie cenowo jak i jakosciowo?

Pozdrawiam
    Michal
  • Poziom 33  
    Copti napisał:
    ...zastanawialem sie jeszcze nad wykorzystaniem jej jako skaner, po zakupie cartridge'a ktory zamienia ja w skaner, orientuje sie moze ktos z grupowiczy czy jest to rozsadne rozwiazanie cenowo jak i jakosciowo?

Chłopie daj sobie spokój z takim rozwiązaniem. Głowica skanująca, to i owszem, ale... Kosmiczna cena oraz niewygodne skanowanie, tzn drukarka po takiej zmianie zachowuje się jak typowy skaner bębnowy czyli możliwość skanowania tylko pojedynczych kartek. Brak możliwości skanowania "grupszych" dokumentów np. książek, czasopism itp. Co do ceny to w tej chwili nie pamiętam dokładnie, ale swojego czasu kalkulowałem takie rozwiązanie klientowi i wyszło, że taniej można kupić normalny skaner o dośc dobrych już parametrach... 8) Zaryzykowałbym nawet taką tezę, że kup sobie głowice z atramentami do tej drukarki oraz skaner np. Plustka z "dolnej" pólki, a prawdopodobnie wyjdzie Ci podobnie jak sama głowica skanująca do tej drukarki :wink:
  • Poziom 12  
    można założyć głowicę BC20 (czarna) koszt ok 140 zł
  • Poziom 22  
    wczoraj kupowalem na gieldzie w krakowie - rowne 80zl.
    pozdrawiam