Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać firmware do bizhub c350

12 Mar 2010 10:03 5071 17
  • Poziom 14  
    Witam posiadam dwie maszyny bizhub c350 mam problem z wgraniem j polskiego do tych maszyn.
    Posiadam kare 128MB compactFlash SANDISK.
    Zewnętrzny czytnik kart 4w1 pod usb.
    Próbowałem cygwinem wg serwisówki wgrać polski ale nic.
    Próbowałem programem Firmware Imaging tolkit v 2.5.3 ale to samo.
    Próbowałem też firmaware od developa ale tez nic.
    Objaw jest taki że maszyna się zachowuje jakby na karcie nic nie było - pokazuje się tylko START na panelu.
    Za info z góry dziękuję i pozdrawiam
    Moderowany przez rys57:

Tytuł poprawiłem. Proszę czytać Regulamin. P.11.

• Poziom 24  
    Z opisu wynika, że ma w poważaniu twoją kartę. Użyj innej karty. Ja zanim trafiłem na działającą przetestowałem z 5. U mnie działa z kartą EMTEC
  • Poziom 14  
    lordqpa powiedz jeszcze jakiej karty uzywasz ile MB.Widziałem na alegro najmniejsze 1 gb,a słyszałem kiedyś że wiekszmi (chyba 2gb) kilka osób maszynki uwaliło. CZy te 1 gb się nadadzą?
  • Poziom 28  
    ja wgrywam 128mb.
    przetestowałem z 10 różnych kart i poszła mi tylko jedna.
    wyjąłem ją z faxu ricoha.
    z kolei znajomy wgrywa kingstonem i z tego co mówił to chodzą mu tylko karty produkcji Taiwan. Japan nie idą. Dziwna sprawa bo mi żaden kingston nie wystartował.

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    ja wgrywam an verbatimie 128mb i hula
    Kiedys uzywalem Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit 2.5.3 teraz uzywam Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit 2.1.9 i mi dziala oczywiscie wczesniej format karty wgranie i sprawdzenie.
    Nie mialem ostatnio przypadku zeby nie poszlo.
  • Poziom 24  
    Uzupełniam zgodnie z pytaniem.
    Karta 128MB
  • Poziom 10  
    a czy może ktoś udostępnić ten Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit 2.5.3 lub 2.1.9....??
  • Poziom 12  
    Czy ja również mogę poprosić o Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit?

Generalnie to chciałbym wgrać PL firmware do mojej C350, nigdy tego nie robiłem tego na jakijkolwiek maszynie, więc potrzebuję wskazówek, ktoś może mi pomóc?
    Na forum znalazłem firmware, doczytałem, że wgrywa się go wyżej wymienionym programem, że potrzeba do tego karty CF 128MB i to wszystko co wiem, potrzebuję instrukcji krok po kroku.

Chyba, że dla laika to gra nie warta świeczki to poproszę o namiary na kogoś z Olsztyna lub okolic kto mi to zrobi ;-)
  • Poziom 14  
    Zmiana karty faktycznie pomogła. dziękuję
  • Poziom 12  
    Jarku31, widzę, że masz już za sobą aktualizację softu, może podpowiesz co i jak po kolei lub na prov podasz jakiś kontakt telefoniczny?
    Szukam także programu oraz informacji jakiej karty najlepiej użyć.
    Będę wdzięczny jak podzielisz się opisem procedury.
  • Poziom 12  
    Panowie, widzę, że nie jedna osoba ten upgrade firmwaru robiła, a nikt nie chce chociażby po krótce napisać co i jak, nie mogę się doprosić o program, generalnie słabo...
    Bym nie kombinował, tylko dał komuś to do zrobienia, ale 200zł za samą zmiane softu w maszynie to trochę drogo, ludzie przesadzają z cenami!
  • Poziom 13  
    Czy również mógłbym dostać soft Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit?
  • Poziom 11  
    Uprzejmnie proszę o udostępienie Konica Minolta Firmware Imaging Toolkit mój mail : mailaw(malpa)wp.pl z góry dziękuje :D
  • Poziom 9  
    Panowie potrzebuję Firmware Imaging Toolkig , znalazła by się jakaś dobra dusza co by podesłała

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Koledzy potrzebuję Firmware Imaging Toolkit w wersji 2.1.9 będę bardzo wdzięczny jeśli mi ktoś podeśle
  • Specjalista - kserokopiarki
    Na Infohubie tylko 2.5.5 jest dostępne ...

C.

• Poziom 32  
    ja mam wersje 2.6 i windows7
    Chciałem wgrać do c203 i wyskakują jakieś błędy.
    A przy okazji czy tym mkcf można robić jakoś to pod win7?