Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 1.4, 16V 2001r. Jak wymienić silnik krokowy??

12 Mar 2010 19:25 8175 3
  • Poziom 9  
    Witam!
    Nie za bardzo się znam na mechanice więc chciałem zapytać Was jak zdemontować silniczek krokowy (by ewentualnie go wyczyścić lub wymienić na nowy)?? Tzn. jakich kluczy potrzebuje i co muszę zrobić żeby nic nie popsuć? czy ktoś mógłby mi przedstawić na foto gdzie się on dokładnie znajduje? Myślałem żeby najpierw spróbować go przeczyścić np benzyną ekstrakcyjna a jeśli to nie pomoże to wymienić go na nowy. Z góry dziękuje!
    [/b]
  • Poziom 30  
    A kto koledze kazał wyczyścić "silniczek krokowy" ? Może kolega napisać co sie dzieje z autem i gdzie uzyskał taką porade? Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    w zasadzie nikt mi tego nie radził a wyczytałem to w innych postach.. problem wygląda tak że przy dojeżdżaniu do skrzyżowania jak wcisnę sprzęglo to obroty spadają do zera- silnik gaśnie.. odpalę ga czasem raz a czasem kilka razy i problem znika stąd sadziłem że może po prostu się "zacina" i należy go wyczyścić..
  • Moderator Samochody
    killaherc napisał:
    w zasadzie nikt mi tego nie radził a wyczytałem to w innych postach.. problem wygląda tak że przy dojeżdżaniu do skrzyżowania jak wcisnę sprzęglo to obroty spadają do zera- silnik gaśnie.. odpalę ga czasem raz a czasem kilka razy i problem znika stąd sadziłem że może po prostu się "zacina" i należy go wyczyścić..

Lepiej się nie dotykaj, lepiej zleć komuś, kto się na tym zna. Zamykam - proszę zapoznać się z ogłoszeniami w tym dziale, oraz regulaminem forum.