Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MINOLTA 4233 / AGFA X-200

05 Sie 2004 20:59 1013 4
  • Poziom 21  
    Witam.
    Pytałem już na forum o dokumentację do tytułowej kopiarki, ale bez odzewu. W takim razie może ktoś mógłby mi podać procedurę wejścia w kody serwisowe do owej maszyny i poszczególne kody do ustawiania ekspozycji. Potrzebuję również symbolikę sprzęgła rejestracji.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Hej!

Serwisówką cię nie poratuję , ale w kody wchodzisz przy użyciu switcha pod klapką (zaraz jak otworzysz kopiarkę to jest klapka przykręcona na śrubkę) i masz tam switch opisany SERVICE - wystarczy nacisnąć i masz F-są to funkcje potem CH - ustawienia , dalej dobrze nie pamiętam , ale po 4 naciśnięciu są liczniki (oliwiarka) - resztę muszę poszukac bo gdzieś mam zapisane. Jak chodzi o regulację expo , to regulujesz potencjometrami pod tą klapką pierwszym tryb AUTO , a drugim ogólnie światło - patrz podpisy pod potencjometrami.

Pozdro. C.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Hej!

Serwisówką cię nie poratuję , ale w kody wchodzisz przy użyciu switcha pod klapką (zaraz jak otworzysz kopiarkę to jest klapka przykręcona na śrubkę) i masz tam switch opisany SERVICE - wystarczy nacisnąć i masz F-są to funkcje potem CH - ustawienia , dalej dobrze nie pamiętam , ale po 4 naciśnięciu są liczniki (oliwiarka) - resztę muszę poszukac bo gdzieś mam zapisane. Jak chodzi o regulację expo , to regulujesz potencjometrami pod tą klapką pierwszym tryb AUTO , a drugim ogólnie światło - patrz podpisy pod potencjometrami.

Pozdro. C.
  • Poziom 11  
    9322-1822-14 Clutch 9 sprzegło synchro), po drugie faktycznie expo. stawia sie tylko poprzez pokręcenie pr-kami pod klapka tam gdzie kasuje sie błędy
  • Poziom 20  
    hej z tego co pamiętam to wejście w tryb serwisowy odbywa sie poprzez
    kombinację na klawiaturze a nie jak w 4233 jednym switchem z napisem
    service, jak tylko znajdę dokumentację to dam pomocną dłoń :wink:
    witam ponownie. Podaję sposób wejścia w tryb serwisowy:
    należy wbić na klawiaturze kolejno -
    - LANGUAGE>"C/S''>''NEXT SCREEN'' i INTERRUPTION(Klawisz pauzy)
    to jest wejście w tryb serwisowy dalej standardowo już powinno odbyć się
    bez większych problemów poruszanie się po trybie serwisowym