Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Cobra 3100 - dorabianie pilotów

tommi_s 13 Mar 2010 08:41 3643 3
  • #1 13 Mar 2010 08:41
    tommi_s
    Poziom 9  

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum, mam nadzieję, ze nic nie pokręcę tutaj...

Mam Focusa 2006 r z alarmem Cobra 3100. Niestety zaginął mi 1 pilot i przestałem używać alarmu - mam cykora, ze jak coś się stanie z drugim to nie odpalę auta. Ale generalnie wolałbym mieć sprawny alarm - czy wiecie może kto dorabia piloty do tego alarmu? Najchętniej okolice Wrocławia...

Dzięki

0 3
  • #2 13 Mar 2010 09:58
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

Italsec - Warszawa ul. Kępna 11a
    tel. (22)622 80 10
    Dorobienie pilota jest możliwe tylko przy znajomości 4-cyfrowego kodu PIN
    Pamiętaj, że rozpoczęcie procedury programowania nowego pilota, wykasuje również starego pilota i należy go zaprogramować ponownie.

0
  • #3 13 Mar 2010 09:59
    van claude jean damme
    Poziom 16  

tommi_s napisał:
    Niestety zaginął mi 1 pilot i przestałem używać alarmu - mam cykora, ze jak coś się stanie z drugim to nie odpalę auta.

To może zacznij od przeczytania instrukcji alarmu, dowiesz się do czego służy pin kod i przycisk na panelu.

0
  • #4 13 Mar 2010 18:25
    tommi_s
    Poziom 9  

Dziękuje za odpowiedź.
    Widzę jednak, że zaczynają się schody - niestety PIN-u nie mam. A w serwisie cena, którą podali, przewyższa koszt o klasę lepszego systemu z wymiana...

Dodano po 2 [minuty]:

van claude jean damme napisał:
    tommi_s napisał:
    Niestety zaginął mi 1 pilot i przestałem używać alarmu - mam cykora, ze jak coś się stanie z drugim to nie odpalę auta.

To może zacznij od przeczytania instrukcji alarmu, dowiesz się do czego służy pin kod i przycisk na panelu.

Aha, czytałem instrukcję, jakoś udało mi się na to wpaść. Niestety nie znalazłem przycisku od alarmu na desce. Czy mozliwe aby przy montażu nie wyjeli go na zewnątrz?

0