Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw pasat 1999 kombi problem z centralnym zamkiem

kamcios84 13 Mar 2010 13:53 1337 4
  • #1 13 Mar 2010 13:53
    kamcios84
    Poziom 2  

witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam
    Panowie prosze o pomoc w pasacie gdy otwieram centralnym zamkiem drzwi od kierowcy to otwiera mi tylko od kierowcy drugie boczne i bagaznik nic wiecej oboje tylnych drzwi bez reakcji.wiec gdzie szukac usterki.wiem ze w tym centralny zamek to jest ze kazde drzwi maja osobne otwieranie znaczy w kazdych sa elektryczne zamki ktore otwiera je automatycznie.i teraz nie wiem czy zepsoly sie elektryczne zamki czy nawala modol komfortu pod siedzeniem kierowcy.od czego zaczac najlepiej.czekam na pomysly i pozdrawiem.

0 4
  • #2 13 Mar 2010 14:13
    emeryt2
    Poziom 42  

Już wiesz , gdzie jest moduł komfortu , wiesz ,że otwierają się / sterowane są oddzielnie/ , wiesz też na pewno , że zasilanie jest 12V / takie jak akumulator/. Wiesz dlaczego jestem tego pewny , bo piszesz w dziale Elektryka i elektronika samochodowa.
    Dlatego też Cię pozdrawiamy i czekamy na jakieś wyniki Twoich sprawdzeń , nawet w wyszukiwarce na Naszym forum.

0
  • #3 13 Mar 2010 14:21
    kamcios84
    Poziom 2  

tak wiem gdzie to wszystko jest ale gdzie szukac konkretnego problemu az tak dobrze sie nie znam na tym wszystkim po prostu czytalem posty wiec gdzie szukac w module czy w kazdym osobnym zamku lub moze jeszcze gdzies inndziej pozdro

0
  • #4 07 Kwi 2010 23:24
    łukasz_84
    Poziom 9  

Ja bym poszukał przyczyzny w progu kierowcy.......

0
  • #5 08 Kwi 2010 01:50
    MLQDY
    Poziom 15  

Zobacz w pierwszej kolejnosci jak wygladaja wiazki elektryczne idace na progu lewym oraz wiazka do modułu pod siedzeniem, ktora to wlasnie odchodze od tej wiazki progowej.
    Tam w paskach generalnie dzieja sie cuda
    Zajmie to chwile,wyczep listwe progowa i odchyl dywanik, jesli wiazka nie bedzie w dobrym stanie nie da sie tego nie zauwazyc(zgnilizna, syf, wilgoć, ugnite masy, zielone przewody, zwarcia)

To przypadlosc B5 ogolnie jest, tam woda lubi stać.

0