Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Belkin Router Wirelles g, nie ma połączenia z routerem.

13 Mar 2010 16:38 2598 10
  • Poziom 9  
    A wiec mam pytanie do doswiadczonych osób. dZisiaj stala sie rzecz bardzo dziwna. mianowicie:
    Mam internet z Aster, do modemu od aster mam podlczanego tego wlasnie routera co wtemacie. Do tej pory wszystko bylo w porzadku idzialalo na dwoch kompach i dzisiaj probowalem ustawic wifi, i kliknalem cos w rodzaju AccesPoint i mi wyskoczyly jakies inne adresy LAN, zaakceptowalem i od tej pory ciabach. Kontrolki pala sie wszystkie , ale wogole nie ma polaczenia zrouterem. Lacze sie z internetem to tylko przez modem (mimo ze w cmd jest podany adres ip z aster). I do tego tylko jeden komp moze byc podlaczony bo wyskakuje konflikt ip w sieci. Dosyc to dziwne bo teraz wogole nie moge wejsc do ustawieni routera. wpisuje jak zawsze 192.168.2.1 i nic sie nie pojawia. Routera rowniez nie widac w polaczenaich sieciowych:( co robic? Da sie jakos fabryczne ustawienia przywrocic?
  • PCBway
  • PCBway
  • Poziom 9  
    wlasnie nie ma nigdzie tego przycisku. obcykalem caly i nic:(
  • Poziom 43  
    Przycisk RESET powinien być z tyłu obok gniazda zasilania.
  • Poziom 9  
    z plytki mozna tylko automatycznie instalowac i nic wiecej nie pokazuje. Umieram juz przy tym:(

Dodano po 13 [minuty]:

Obok zasilania nic nie ma, nic a nic. Wlasnie tez sie zdziwilem ,ale jest pusciutko:( probowalem recznej instalacji ale wogole nie wiem jaki adreswpisac zeby mi sie pojawilo menu:(
  • Poziom 43  
    Jaki to jest dokładnie model routera?
  • Poziom 9  
    nie ma tego nigdize napisane. Jest tylko Belkin G Wireless router.ver 3000nv.
  • Poziom 43  
    Coś ściemniasz z tym resetem. Nie ma obok gniazda zasilania jakiejś małej dziurki?
  • Poziom 9  
    no powaznie mowie ze najmniejszej szpareczki nie ma. mam przed oczami wlasnie router
  • Poziom 21  
    Reset jest na spodniej stronie routera