Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wgrać nowy system na Max Com 432????

Benek20 13 Mar 2010 19:38 4642 10
    Benek20
    Level 2  
    Witam pad mi system w max com 432 jak wgrać nowy i gdzie taki znajdę pomocy z góry dzięki ….
    Pontikos
    Level 38  
    a jak sie objawia owo 'padl mi system"?
    Nawigacja to nie jest stacjonarny blaszak, gdzie gdy tylko cos nie dziala, robisz format C: i wkladasz plytke z XP-kiem :) Windows CE NIEMA INSTALKI!:)
    sibek23
    Level 12  
    Witam u mnie pokazuje się tylko powitalny ekran i potem tak stoi, a za pare sekund przelatują pasy z góry na dół.
    proszę o jakieś rady.
    jever 23
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sprzęt na gwarancji - jeśli tak to oddaj.
    Jeśli nie- jest to też do zrobienia ;-)
    Pontikos
    Level 38  
    Odpowiedni soft (firmware) jest tez na stronie Maxcoma.
    jever 23
    Pontikos wrote:
    Odpowiedni soft (firmware) jest tez na stronie Maxcoma.

Daj linka bo jakieś problemy z wzrokiem mam i nie widzę;-)
    Pontikos
    Level 38  
    Przepraszam, pozajaczkowalo mi sie z PEIYING-iem. ;/
    Ale jesli znajde, zamieszcze!
    jever 23
    Pontikos wrote:
    Przepraszam, pozajaczkowalo mi sie z PEIYING-iem. ;/
    Ale jesli znajde, zamieszcze!

Szukałem- bez efektów ;-)
    Pontikos
    Level 38  
    jever 23 - Ano nima.. Chomiki, Torrenty, multiszukacz, gpspassin..
    ..czyli pozostaje nam zrobic zrzut binarny ze sprawnego urzadzenia i wgrywac by programator..

Jak dla mnie, te pionowe paski to niestety cos systemowego - czyli firmware. Gdyby ktos nieudolnie podlaczal tasme, efekt byl by chyba widoczny od samego wlaczenia urzadzenia?

sibek23 - a nie wgrywales czegos co modyfikuje Rejestr, lub nie robiles tego samodzielnie, jakims edytorem? Tak sobie jechales, zawiesilo Ci sie w trasie i juz nie wstalo, czy modyfikowales cos wg. wskazowek z Niebieskiego Forum? ;)
    swiniaa
    Level 13  
    i jak jest może jakiś firm ? bo u mnie to samo lecą pasy z góry na doł i nic ;/ system wykrywa jako nieznane i lipa ;/
    perceval1974
    Level 1  
    Hello, wsród tych plików musi być również plik Format.cfg. który jest w firmware do maxcom - manta, wtedy (a przynajmniej u mnie ) następuje sformatowanie pamieci nand, i automatyczny restart navi, wszystko wtedy działa, problemem jest właczaniem po off-e trzeba pamiętać o wyjęciu karty i przy właczaniu trzeba trzymać przycisk power ;d