Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa menadżer zadań.

cremly 13 Mar 2010 19:53 1442 7
  • #1 13 Mar 2010 19:53
    cremly
    Poziom 2  

Witam, od jakiegoś tygodnia (może trochę więcej) mój laptop nie chce się wyłączyć poprzez Start->Zamknij system, więc muszę albo długo trzymać przycisk włącz/wyłącz lub wyciągać baterię, czasami zacina się na ok. 5 minut - często zdarza się to w trakcie wchodzenia na strony internetowe oraz nie działa mi menadżer zadań (gdy klikam Alt+Ctrl+Delete nic się nie dzieje). System skanowałam dwoma antywirusami. (Avast i Dr. Web, Avast wykrył jedno zagrożenie, które usunęłam, a Dr. Web nic) Na innym forum podałam log w OTL, ktoś podał mi skrypt, który mam wpisać w Custom Scans-Fixes, zrobiłam to, następnie wyłączyłam sama laptopa, ponieważ oczywiście sam nie chciał się zresetować i znów go przeskanowałam w OTL i podobno log jest czysty, ale wyłączyć laptopa dalej nie mogę, menadżer zadań dalej mi się nie włącza, a co do zacinania się to raz jest dobrze, a zaraz znowu jest tak, jak było. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek reakcję. :)

0 7
  • #2 13 Mar 2010 20:03
    Kolobos
    Spec od komputerów

Uzyj HdTune (tylko nie pro) i daj screeny ze wszystkich zakladek programu.
    Sprawdz tez temperatury w SIW i podaj.

0
  • #3 13 Mar 2010 20:15
    cremly
    Poziom 2  

Nie wiem czy dobrze robię, bo jestem kiepska jeśli chodzi o komputery, dlatego dam na razie jeden screen żebym wiedziała czy o to chodzi. Mam dać też screen z zakładki Info, Health i Error scan? I z tą temperaturą to chodzi o te 46 stopni? (teraz już jest 48)

https://obrazki.elektroda.pl/43_1268507723.png

0
  • #4 13 Mar 2010 20:18
    Kolobos
    Spec od komputerów

Tak, o to i masz dac screeny z pozostalych zakladek.

1
  • Pomocny post
    #6 13 Mar 2010 22:12
    Kolobos
    Spec od komputerów

Dysk do wymiany.

0
  • #7 14 Mar 2010 10:51
    cremly
    Poziom 2  

Ile mniej więcej kosztuje taki dysk? Można go kupić w takim sklepie jak Saturn np.? Jaki dysk mam kupić żeby wszystko było dobrze? I czy sama mogę go wymienić czy dać komuś kto umie to robić?

Dziękuję za powyższą pomoc i odpowiedzi. :)

0
  • #8 14 Mar 2010 10:57
    artaa
    Poziom 43  

Kupisz w komputerowym, tam też Ci powinni jak poprosisz, gratis założyć. A jak będziesz chciała to i system zainstalują.

0