Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Bora 1,9 tdi nie działa sterowanie i centralka

14 Mar 2010 10:50 1720 8
  • Poziom 9  
    Witam :|
    Mam problem, a polega on na tym że raz wszystko działa a raz nie,:( dokładnie centralny zamek(wogule nie reaguje i nie miga kontrolka/a raz działa wszystko tak jak ma być) ,mogę otworzyć tylko kluczykiem od strony pasażera.
    Następny problem to nie mogę sterować panelem do ustawiania lusterek ,szyb i wogule nic, nie wiem co to może być bo raz działa raz nie zależy jak mu się zechce.
    Proszę o pomoc /może jakieś schematy to bym przejrzał połączenia:?:

Dziękuję z góry za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    na początek poszukaj modułu komfortu, on jest odpowiedzialny za wszystkie twoje problemy. sprawdz czy połączenia są dobre, czy jest zasilanie, a zajrzyj jeszcze do skrzynki bezpieczników i sprawdz bezpiecznik tego modułu.
  • Poziom 9  
    główna siedziba tych modułów to gdzie mam szukać/ale tak jak pisałem to raz działa po zgaszeniu auta zamykam np jak nie chodziło to kluczykiem a następnego dnia przychodzę i otwieram z pilota i wszystko działa i tak w kółko albo działa przez 2/3 dni a potem nie

Pisownia p. 8.2 MANTA
  • Poziom 43  
    Kable w przepuście między drzwiami kierowcy a słupkiem
  • Poziom 9  
    sprawdzę... a centralka??
  • Poziom 9  
    ok jak by to nie to to bedę szukał dalej i prosił o pomoc w tym kierunku
  • Poziom 9  
    zrobiłem auto ;]:D
    przyczyną była woda(która zgromadziła się ,poniewarz nie miałem gumowych podkładów dod nogi tylko szmaciane a przez zimę wiadomo miejsca zlączeń przewodów zasiedziały się i nie łończyło;] ) w wacie co przylega do głównej wiązki odok wejścia z pudełka z sterownikiem.. wysuszyłem watę wyciszającą i polutowałem przewody w poprzerywanych miejscach wszystko działa jak należy ;]
    Czyli temat zamkniętyny dziętuję wszystkim za wszelkie porady Pozdrawiam ;]