Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Sat TV Neostrada + Magnetowid

Mishenko 14 Mar 2010 11:30 1727 4
  • #1 14 Mar 2010 11:30
    Mishenko
    Poziom 1  

Witam. Planuje podłaczyć do telewizora Magnetowid przez tuner satelitarny Neostrada TV zeby nagrywać przykładowo filmy na kasety VHS. Może mi ktoś doradzić schemat połaczenia bo taki jaki stosowałem do tej pory niestety nie działa.

0 4
  • #2 23 Mar 2010 16:40
    wysoki195
    Poziom 12  

właśnie a jak to jest z tymi programami w neo?
    Na stronie wyczytałem że oferują 40najpopularniejszych programów telewizyjnych w cenie abonamentu ale nigdzie nie znalazłem informacji o tym jakie to są programy, czy takie ogólne typu TVP 1, 2 Polsat też w to wchodzą? Jest gdzieś jakiś spis?

0
  • #3 23 Mar 2010 22:55
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Mishenko napisał:
    Witam. Planuje podłaczyć do telewizora Magnetowid przez tuner satelitarny Neostrada TV zeby nagrywać przykładowo filmy na kasety VHS. Może mi ktoś doradzić schemat połaczenia bo taki jaki stosowałem do tej pory niestety nie działa.

A jaki stosowałeś?!

0
  • #4 29 Maj 2011 02:11
    MB@
    Poziom 10  

Antena SAT do tunera, tuner scartem do modulatora (który trzeba dokupić). Antena naziemna do modulatora. Wyjście antenowe z modulatora do wejścia antenowego magnetowidu. Wyjście antenowe magnetowidu do wejścia antenowego telewizora. W magnetowidzie dostroić jeden kanał do sygnału z dekodera. Na tym kanale będą wszystkie programy SAT wybierane pilotem tunera SAT.

0
  • #5 29 Maj 2011 10:21
    LeDy
    Poziom 43  

MB@ napisał:
    Antena SAT do tunera, tuner scartem do modulatora (który trzeba dokupić). Antena naziemna do modulatora. Wyjście antenowe z modulatora do wejścia antenowego magnetowidu. Wyjście antenowe magnetowidu do wejścia antenowego telewizora. W magnetowidzie dostroić jeden kanał do sygnału z dekodera. Na tym kanale będą wszystkie programy SAT wybierane pilotem tunera SAT.
    Aleś błysnął po roku.

0