Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera p12 odtwarzacz cd zacięta płyta

14 Mar 2010 12:14 13109 7
  • Poziom 2  
    Witam!

Otóż mój problem polega na tym że w odtwarzaczu cd w primerze p12 zacięła mi
    się płyta. W serwisie powiedzieli mi że z naprawą może być problem ponieważ
    trzeba zdjąć cały panel przedni zeby dostac sie do odtwarzacza i mało tego ze wyjęcie tej plyty moze nie pomóc ponieważ przy wyjmowaniu mozna go uszkodzić. Doradzcie mi co mam z tym fantem zrobić moze nowe radio kupic? tylko ze radio trzeba podłączyc pod komputer i moze go wogóle nie wykryć. Czy moze kupic na allegro sam odtwarzacz?

Posty piszemy w języku polskim = do poprawy. Klawisz "Pisownia" może pomóc. [damiancz]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    po pierwsze dla dobrego elektronika wyjecie płyty z mechanizmu to pikus, a naprawa może być prosta , spytaj się panów z serwisu czy w ogóle wiedzą co robią, podjęć do prawdziwego elektronika
  • Poziom 2  
    A jest możlwość zamontowania normalnego radia np sony, alpine itp??
  • Poziom 27  
    tak , ramka redukcyjna i kable przejście na iso
  • Poziom 2  
    Mógłbyś mi dokładnie przybliżyć z tym kablem iso gdzie to kupić i jak zamontować ?
  • Poziom 27  
    Złącza można kupić w każdym dobrym sklepie z Car Audio.Co do montażu trzeba wpiąć kostki i gra, ramkę redukcyjna też wpiąć zamocować radio i działa kwestia jakie radio chcesz.
  • Poziom 22  
    Typowa usterka w mechanizmach Clariona, wyjęcie tego radia to nie problem naprawa tej usterki dla osoby myślącej na jakiej zasadzie działa to też nie problem natomiast kupują radio do tego samochodu trzeba myśleć że jest one zabezpieczone Kodem jak i zabezpieczeniem NATS czyli jest przypisane do samochodu, można te zabezpieczenie wyłączy. Montaż innego radia niż oryginalne to już problem
  • Użytkownik obserwowany
    Pozatym jest współpracujące z displayem.
    Łatwo sie wyjmuje.