Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Audi Chorus jak znaleźć fabryczny kod

06 Aug 2004 13:51 28834 5
  • User removed account  
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 27  
    Nie wydaje mi sie zeby jaki kolwiek serwis zrobil by Ci to za free.jak tak bardzo chcesz miec oryginalny kod-to ktos Ci go zrobi-ale i tak bedzie musial sie zapiac do radyjka.oryginalny wyliczy a jak radyjko nie odpusci to wtloczy po kablu.Tak czy siak sam sobie rady nie dasz.
    Pozdrawiam
  • Level 1  
    Witajcie. Kupiłem A3 98' od polaka. Najpierw zająlem się wymianą cześci od silnika. Dopiero po 2 miesiącach, gdy odetchnąlem pieniężnie wziąłem się za radio. Od początku wyświetlało mi SAVE, co jak wyczytałem na forach, oznacza, że muszę wpisać kod. Ów kodu nie mam, bo gamoń od którego kupiłem samochód zgubił go. Trochę przeszukałem internet, niektórzy zdołali odzyskać ten kod, inni instalowali kalkulatory. Mi te kalkulatory, jak wpisuję numer seryjny, generują kod aczkolwiek moje radio ma przycisków od 1 do 6 a wszystkie kody mają przynajmniej jedną cyfrę większą od 6 :] Także jeśli ktoś ma dobry kalkulator do tego radia lub sam kod z otwartymi ramionami przygarnę takowy :] pozdrawiam
    PS. W razie "w" moje radio to Blaupunkt Chorus
    na kasecie od wewnątrz jest napisane: Blaupunkt - werke GMBH 7 646 243 380
    AUZ1Z2V2689743

Moderated By damiancz:

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

• Level 20  
    Za ok. 50pln zrobi Ci to ktoś, kto zajmuje się tym zawodowo (odczyta kod z pamięci procesora), po nr seryjnym to tylko w ASO.
  • Level 33  
    Z nr kodu do tego radia nikt nie wyliczy, tylko odczyt motoroli.
  • Moderator of Car Radios
    Co wyczerpuje ten wątek - odgrzebane wykopalisko. Zamykam.