Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z usuniętym programem WMM.

BURMAR 14 Mar 2010 16:02 609 4
  • #1 14 Mar 2010 16:02
    BURMAR
    Poziom 23  

Witam,
    Znowu mam problem. Fatalnie zaczął się dla mnie ten rok.Dwa lata temu kolega kupił mi w Kanadzie laptopa HP Pavilion dv 2804 ca z zainstalowanymi systemem i programami.Między innymi był już zainstalowany Windows Movie Maker. Skorzystałem z niego kilka razy i albo ja albo ktoś z rodziny usunął ten program z dysku. Te , które można ściągnąć z sieci mają ograniczone możliwości. Nie można zapisać zrobionego filmu na płycie DVD. Na tym, który miałem na dysku była taka możliwość.Chciałem cofnąć system do dnia kiedy został usunięty ale już nie ma tego okresu na dysku. Usunięty został w styczniu a przywracanie (Vista Home premium) przywraca tylko od marca. Co zrobić żeby odzyskać ten program ?
    Bardzo proszę o pomoc.Sprawa pilna.
    Pozdrawiam

0 4
  • #3 14 Mar 2010 19:13
    BURMAR
    Poziom 23  

Dziękuję bardzo za pomoc.Próbowałem już ściągać ten program ze strony producenta. Oczywiście wszystko działa i jest OK ale najważniejszy jest koniec pracy. W tej wersji, którą miałem z zakupionym laptopem na końcu mogłem zapisać to co zrobiłem na płycie DVD. W tych dostępnych wersjach nie ma takiej opcji.Mogę tylko wybrać zapis na dysku komputera lub "do kamery". Nie mogę przekonwertować później stworzonego pliku WMM do DVD. W tamtej wersji działo się to automatycznie. Co z tym zrobić ?
    I drugie pytanie dotyczące przywracania systemu. Czy nie można cofnąć się wcześniej niż to co umożliwia system ?

0
  • #4 14 Mar 2010 19:59
    marco47
    Poziom 41  

Samo cofnięcie nic nie da bo kolega już instalował nowe programy które mogły nadpisać poprzednie pliki . Przecież jest pełno darmowych , bardzo dobrych programów tego typu , do ściągnięcia ze stron producentów .

0
  • #5 15 Mar 2010 14:00
    BURMAR
    Poziom 23  

Próbowalem kilku programów do zrobienia prezentacji zdjęć, z efektami przejściowymi między poszczególnymi zdjęciami oraz z podkładem muzycznym. Ze wszystkimi jest problem żeby zapisać je na zakończenie na płycie DVD. Window Movie Maker był pod tym względem super.
    Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem komputerów i być może dlatego moje problemy. Jeszcze raz proszę o pomoc.
    1. Jak zainstalować WMM żebym mógł zakończyć pracę wypaleniem płyty DVD
    2. Jeżeli nie WMM to jaki program (darmowy) jest zbliżony do WMM i efekt pracy można zapisać na płycie DVD. (jakie programy i skąd ściągnąc)
    Proszę o rady i dziękuję.Pozdrawiam

0