Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara?

15 Mar 2010 17:32 4370 11
  • Poziom 9  
    tak jak w tytule od czego jest ten kompresor? Od jakiego pojazdu? nie moge takiego znalezsc nigdzie. Nie wiem nic na jego temat a chcialbym sie dowiedziec.

Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara? Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara? Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Podobny siedzi w ursusie C-360 3P. Z prawej strony przykręcany.
  • Poziom 34  
    On jest od Stara 660, był napędzany od skrzyni biegów za pomocą kół zębatych. Część obudowy jest w nim odcięta żeby można było założyć koło pasowe.
  • Poziom 34  
    Miał, po lewej stronie skrzyni. Miał pneumatyczne wspomaganie hamulców, siłowniki blokady mechanizmu różnicowego i całą pneumatykę do hamulców przyczepy. Jeździłem takim w wojsku, poza tym z identycznej sprężarki zrobiłem kiedyś kompresor.
  • Poziom 36  
    Krzysiek7 ma rację, to kompresor mocowany do skrzyni biegów.
  • Poziom 36  
    Ale 660M1 miał już wspomaganie nadciśnieniowe.
    Tutaj widoczna jest butla.
  • Poziom 9  
    Koledzy a jakie obroty ma sprężarka w starze 660? Jaka wydajnosc itd? Moze znajdzie sie ktos kto wie o tym szczegółowe informacje?

Dodano po 27 [minuty]:

Macie jednak Koledzy racje jest to sprężarka od stara 660 tu wklejam foto ktore znalazłem w necie. Tylko prosze o wiecej informacji.

Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara? Od jakiej maszyny jest ten kompresor? Podobny do stara?
  • Poziom 36  
    Myślę że ma parametry zbliżone do innych Starowskich sprężarek.
    Tutaj masz obszerny temat Link
  • Poziom 9  
    o dzieki juz wszystko wiem. temat zamkniety pozdrawiam.