Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przyklejenie szyby skanera w HP MFP 3330

15 Mar 2010 17:45 974 3
  • Poziom 10  
    Witam, proszę mi powiedzieć czym mam przykleić szybkę skanera w urządzeniu HP MFP 3330. Szybkia była klejona wzdłuż po dwóch stronach taką taśmą dwustronną bardzo cienką koloru takiego jasno brązowego - kremowego, taśma ta jest bardzo silna, szukałem w sklepach i nigdzie nie moge takiej znaleść. Taką taśmę spotykałem często w różnych urzadzeniach, były nią klejone rózne elementy plastikowe, jakieś akcesoria itp a w urzadzenaich wielofunkcyjnych cześto taką taśmą są sklejone szyby skanerów. Bardzo proszę o pomoc kogoś kto sie zna i bedzie wiedział o czym mówię i aby mi pomógł.

Proszę o jakieś zdjęcia albo nazwy, linki itp takiej taśmy bo chcę ją zdobyć.
  • Spec od drukarek
    Można przykleić kropelką.
  • Poziom 10  
    Ale żeś się wysilił no pomyśl jaką głupotę napisałeś - kropelką tak?! - która spowoduje ze szyby nigdy nie będzie można odkleić a cyjanoakryl zawarty w kropelce spowoduje białe odbarwienia które zakłócą pracę kalibracji skanera.
    To samo tyczy się sylikonu.

Proszę o jakieś normalne sugestie i informację na temat tej taśmy dwustronnej
  • Spec od drukarek
    A po co chcesz odklejać? A kropelkę dajesz tam gdzie można. Ja tak zrobiłem i wszystko pięknie chodziło.