Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kosiarka Super 11-91 Ventzki MTD z silnikiem Briggsa

15 Mar 2010 18:50 8436 7
  • Poziom 9  
    Mam problem ponieważ nie wiem jaki pasek dokupic do tej kosiarki do napędu noża na tabliczce znalazłem tylko jakis numer seryjny 1d14312-0075 mierzyłem stary pasek i ma gdzieś koło 170 cm długosci. Może ktoś napisać jaki tam pasek założyc bo zwykły klinowy sie obraca i nie ciągnie. bo jesli noż jest w górze to pasek biegnie prosto a jeżeli opuszcze to pasek obraca sie grzbietem. może ktoś wie jaki mam tam załozyc ten pasek i gdzie można w necie go kupić?
  • Poziom 27  
    Po pierwsze paska nie kupujemy na samą dłudość ale również na szerokość górną szajbek ( nie pamiętam czy podaje sie szerokość dolną paska)
    Po drugie jest bardzo dużo sklepów internetowych gdzie można kupić do wybranego modelu kosiarki pasek
    Po trzecie, sprzedawca w sklepe gdzie została zakupiona maszyna ma możliwość zamówienia bez najmniejszego problemu pasek, jak i inne cześci.
    W kwesti techniczej: nie jest już wyrobiona cześć tzw uchwyt noża w miejscu gdzie pracuje pasek, na tyle że jej górna szerokość różni się z tą na szajbce napędu ? to może być przyczyną obracania się paska
  • Poziom 9  
    Ta kosiarkę kupiłem używaną a moze ktos wie czy sa jakies zamienniki bo te co sprawdzalem to kosztuja kolo 100 zł
  • Poziom 27  
    Pasek można tam jeszcze naciągać?, czy wszstko na sztywno jest zakładane
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    tak dokładnie to jest traktorek- kosiarka czyli zwykły jednak sie nie nadaje. moza ma ktos namiary gdzie taki kupić dokładnie?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    znalazłem tylko czesc tego numeru modelu poczatek jest tak starty ze nic nie widac na poczatku ------- super 13304716000 znalazłem na necie taki pasek i wydaje mi sie ze to bedzie to mtd b12 b130 b15,8 X 1727 8-568