logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

sterownik centralnego zamka vw passat

wiesia84 15 Mar 2010 19:41 3315 4
REKLAMA
  • #1 7833970
    wiesia84
    Poziom 2  
    Witam wszystkich!Jestem pierwszy raz na tym forum i mam takie pytanie; kupiłem do mojego passata sterownik centralnego zamka veyron 59.Podłączyłem go i działa bez zarzutów poza tym ,że nie zamykają się dzwi kluczykiem,nie reaguje pompa.Co zrobiłem nie tak proszę o jakieś propozycje.
    Z góry dziękuję!!!
  • REKLAMA
  • #2 7838264
    Ireneo
    Poziom 42  
    Propozycja moja to napisz jak podłączyłeś zamek(rodzaj sterowania).
  • REKLAMA
  • #3 7841250
    wiesia84
    Poziom 2  
    To już rozwiązałem.Zamontowałęm 2 diody prostownicze i teraz działa,ale pojawił się nowy problem;kiedy zamykam zamek pilotem,nie mogę później otworzyć kluczykiem a kiedy zamykam kluczykiem nie otworze pilotem.Mam sterownik VEYRON 59 MAXXX z 6 kablami do centralnego zamka.
  • REKLAMA
  • #4 7843541
    Ireneo
    Poziom 42  
    Podaj jak to podłączyłeś!!!
  • #5 7878238
    wiesia84
    Poziom 2  
    Podpiołem dwa przewody biały i biało-czarny.Jeden do otwierania,a drógi do zamykania.Działa perfekcyjnie bez problemu.Dokupiłem oststnio syrenę do alarmu i chcę ją podłączyć do mojego paska.W aucie mam fabryczny alarm i gdy się włączy to słychać przerywany sygnał osobnego klaksonu.Czy można przerobić sygnał przerywany na ciągły?
REKLAMA