Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Playstation 2 Slim - bezpiecznik?

15 Mar 2010 22:18 3503 8
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam konsole Playstation 2 Slim, ktora do dnia dzisiejszego chodzila bez zadnych problemow. Posiadala wlacznik (plytke power/reset), jednak nie miala guzika do wlaczania/wylaczania. Radzilem sobie z tym problemem zwierajac 4 piny ze soba. Jednak przed momentem oprocz 4 pinow zwarlem cos jeszcze... Podlaczylem do tasmy sprawna plytke power/reset i nie ma zadnej reakcji (nie pali sie nawet czerwona dioda). Co moglo pasc? Z tego co wiem to jakis bezpiecznik. I teraz pytanie: ktory? Co z nim zrobic? Z gory dziekuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Na początek otwórz te PS i zobacz czy są tam te bezpieczniki, sprawdź je i ewentualnie wymień. Jeśli to nie pomoże sprawdź elementy zasilania w PS, bez miernika się w tym wypadku nie obejdzie.
  • Poziom 9  
    Mam miernik, mam plyte glowna przed soba, ale nie wiem ktore to sa bezpieczniki. Sa one jakos specjalnie oznaczone? Nie znam sie na tym.
  • Poziom 13  
    Bezpieczniki pewnie będą rurkowe. Skoro nie znasz się nawet na tym jak wyglądają bezpieczniki to jak chcesz to naprawić? Może lepiej bedzie jak dasz to do zrobienia komuś kto się na tym zna.
  • Poziom 13  
    Na bezpiecznikach nie sprawdzasz rezystancji tylko czy przewodzą. Jeśli nie tzn. że bezpiecznik jest spalony.
  • Poziom 13  
    To ta funkcja zaznaczona na czerwono w dół od hfe.
  • Poziom 9  
    Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i miernik zawsze pokazuje jakas wartosc. Sam juz nie wiem co to moze byc. Jutro jeszcze postaram sie podlaczyc nowa tasme z plytka power/reset. Dzieki za odpowiedz.
    Pozdrawiam.