Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma ip 3600 reset pampersa

16 Mar 2010 09:21 11332 14
  • Poziom 10  
    Szukam sposobu na skasowanie papmersa w ip3600
    To dość popularna drukarka, bardzo ekonomiczna i wypas, mam takie 2 na jednej właśnie zapalił sie komunikat o przepełnionym pampersie. Może zna ktoś kombinacje klawiszy lub program którym mogę sobie z tym poradzić.

• Poziom 34  
    Start the printer in the service mode.
    i. With the printer power turned off, while pressing the Resume/Cancel button, press and hold
    the Power button. (DO NOT release the buttons).
    ii. When the Power LED lights in green, while holding the Power button, release the
    Resume/Cancel button. (DO NOT release the Power button.)
    iii. While holding the Power button, press the Resume/Cancel button 2 times, and then release
    both the Power and Resume/Cancel buttons. (Each time the Resume/Cancel button is
    pressed, the Alarm and Power LEDs light alternately, Alarm in orange and Power in green,
    starting with Alarm LED.)
    iv. When the Power LED lights in greens, the printer is ready for the service mode operation:

Ale dalej potrzebny jest serwis tool ip 3600 którego jeszcze nie mam.
  • Poziom 10  
    wie ktoś jak zresetować kod pampersa w tej drukarce?
  • Poziom 14  
    jak dobrze pamietam to ip3600 to to samo co 4600 tyle, ze bez drukowania cd, jezeli to jest jedyna roznica to niestety kolego nie zresetujesz pampersa inaczej niz w autoryzowanym serwisie..

zeby nie bylo - mam dwie ip4600 i stoja sie kurzac z tego wlasnie powodu.. uzywalem zamiennikow wiec nie bylo sensu nawet slac na gwarancje.
  • Poziom 10  
    Witam sorry że tutaj ale Juan odkupie od ciebie IP4600 z zalanym pampersem
  • Poziom 10  
    @juen napisał, że ip3600 to prawie to samo co ip4600. Niedawno pojawił się temat, w którym rozwiązano sprawę pampersa w ip4600.
    Czy metoda ta działa w ip3600?
  • Poziom 39  
    juen napisał:
    j niestety kolego nie zresetujesz pampersa inaczej niz w autoryzowanym serwisie..
    zeby nie bylo - mam dwie ip4600 i stoja sie kurzac z tego wlasnie powodu.. uzywalem zamiennikow wiec nie bylo sensu nawet slac na gwarancje.

W innym temacie podałem link do programu resetującego m.in. licznik pampersa. Bez najmniejszych problemów ożywisz te drukarki.
  • Poziom 2  
    noplus napisał:
    wie ktoś jak zresetować kod pampersa w tej drukarce?

witam powinno pomóc

1 wyłącz drukarkę
    2 trzymając przycisk resume nacisnij przycisk power
    3 cały czas trzymaj przycisk power i puść (zwolnij) przycisk resume
    4 nacisnij przycisk resume dwa razy i wtedy pozwolisz/udostępnisz/dasz możliwosc dwóm przyciskom dzialać
    5 zielone światełka będą świecic i wtedy przestanie mrugać/migotać
    6 kiedy zielone światełka zaświecą się na stałe, nacisnij guzik resume cztery razy
    7 nacisnij przycisk power i drukarka powinna się wyłączyć, jeśli nie, nacisnij przycisk power jeszcze raz
    8 twoja drukarka powinna reagowac normalnie/jak zazwyczaj
  • Poziom 39  
    Nie wiesz, nie robiłeś samodzielnie tego modelu - nie wprowadzaj w błąd !
    Tylko programem serwisowym a nie klawiszologią !
    Leart napisał to już w pierwszej odpowiedzi.
  • Poziom 14  
    odkopuje temat.

Ktoś może zna sposób na zresetowanie licznika "pampers" czyli licznik "przemielonych" stron aby drukarka mogła dalej drukować zgodnie ze swoim życiowym przeznaczeniem ?

Oraz drugie pytanie czy ktoś wie jaki jest limit stron oraz czy o jak tak to jak można sprawdzić owy licznik ?
  • Poziom 39  
    Przecież wszystko masz tu opisane ...
  • Poziom 14  
    I mam i nie mam.
    Z rozwiazan jest tylko napisane że gdzieś jest to opisane jak to zrobić. Problem polega na tym że szukałem i nie znalazłem nic a nic.

Co do magicznych sposobów klawiszologicznej magi potwierdzam z doświadczenia ze po prostu nie działają wiec gdzie tutaj odpowiedz.

Ponawiam prośbę o pomoc.
  • Poziom 11  
    Megauload nie działa od dobrych trzech lat...
    Jakaś alternatywa ?