Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pytanie o dane wodomierza F1 25 .

Klepak93 18 Mar 2010 08:41 1921 4
    Klepak93
    Level 2  
    Witam. Chciał bym prosić o pomoc w znalezieniu charakterystyki wodomierza jak i ceny bo wydaje mi sie ze firma montujaca mi wodomierz probuje mnie naciagnac na koszty. A co do wodomierza to mam tylko takie informacje byc moze dlatego nei moze go znalesc "WODOMIERZ FI 25 KLASY C" Z Gory Dziekuje :)
    cirrostrato
    Level 37  
    O jakie koszty chodzi, co kilka lat panowie z wodociągów wymieniają mi (dom)wodomierz, sprawdzam zapis w protokole o stanie wskazań starego, podpisuję i zawsze zero kosztów.
    Klepak93
    Level 2  
    Chodzi mi oto ze wymieniali mi wodomierz i cena wodomierza wydaje mi sie troche za duza dlatego szukalem takiego uzywajac wujka google lecz mimo sprawdzenia kilkudziesieciu firm nie znalazlem tego typu co podalem wyzej
    Jasiek690
    Moderator on vacation ...
    Dlaczego założyli Ci taki? Calowe (25mm), rzadko się zakłada, do domu jednorodzinnego wystarczy 3/4 cala. Dla porównania cena tego pierwszego ok 250 zł netto, drugi 60 zł netto.
    Klepak93
    Level 2  
    To nie jest do domku jednorodzinnego tylko magazynu uzytkowego :) najlepiej gdyby mi ktos pokazal link ze zdjeciem oraz parametrami jak i cena tego wodomierza