Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Magnum E tech 440 kasowanie inspekcji olejowej

18 Mar 2010 12:02 10193 6
 • Poziom 10  
  Witam.Chciałbym zapytać czy jest możliwość wykasowania inspekcji olejowej z poziomu komputera pokładowego w magnumce jak w temacie,rok prod 2006.
 • Poziom 12  
  jest możliwość
  napisz jaki masz język na desce i maila
 • Poziom 10  
  Jest angielski język. tadek900rs2(malpa)vp.pl
 • Poziom 17  
  na zaplonie wchodzi w serwis i wybierasz to co cie interesuje i poprostu wciskasz i trzymasz chyba ze masz uszkodzony manipulator to bedzie ciezko.
 • Poziom 9  
  A jak to skasować w 460 dxi na automacie?
  piotrnowak(malpa)vp.pl
 • Poziom 11  
  Witam. Na zapłonie wciskasz klawisz OK (klawisze od sterowania radiem pod kierownicą) klawiszami "+" i "-" zjeżdżasz na sam dół do menu "Zaawansowane" klawisz OK następnie wchodzisz w "Przeglądy" ok i tu pojawiają się inspekcje. Na danej inspekcji trzymasz klawisz OK tak długo aż pojawi się zapytanie czy chcesz ją skasować, jeśli tak potwierdzasz OK. W przypadku inspekcji olejowej musisz jeszcze wybrać rodzaj oleju potwierdzasz i następuje kasowanie. Następnie wyłącz zapłon aż zgaśnie tachograf. Włącz zapłon i powinno się wyresetować. Analogicznie z innymi inspekcjami. Nie wykasujesz inspekcji Tacho - tylko podczas legalizacji robi to tachografista oraz inspekcji klocków hamulcowych danej osi dopóki ich nie wymienisz.
  To tyle. Chyba dość jasno to opisałem.
  Pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Witam !

  czy są gdzieś dostępne takie manipulatory do Magnum Etech 480 z 2003 roku żeby je wymienić ? czy tylko wymiana zegarów ? może da się to jakoś naprawić ?

  u mnie nie łączy i jest to naprawdę uciążliwe bo nie idzie nic odczytać z błędów...

  pozdrawiam