Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CANDY Holiday 80 - problem

08 Sie 2004 01:02 2812 8
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich.
    Pewnego dnia zachciało się prać i ... nie wystartowała. Power świeci, ale nic się więcej nie dzieje. Nie pobiera wody. Kręcenie programatorem też nic nie daje. Gdzie szukać awarii? Schemat pomógłby trochę... Dzięki za wszelkie rady.
    Pozdrawiam, Michausen.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista AGD
    Witam!!!
    Proponuje sprawdzic blokade drzwiczek.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Blokada drzwiczek została wymieniona jakieś pół roku temu na nową. W zasadzie więc wykluczyłem ten element jako że jest ... zbyt nowy. Oczywiście sprawdzę to. Może jeszcze ktoś ma jakieś pomysły?
    Dzięki i pozdrawiam, Michausen.
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Narazie sprawdz to co napisał kolega axxx.Nowe psuje się tak samo jak wszystko inne.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Jest tak: Zamek pod napięciem (środkowy, brązowy przewód - próbnik świeci), pozostałe dwa skrajne (niebieski i żółty) nic. Nie bardzo wiem jakie powinny być prawidłowe wyniki. Stąd na początku prośba o schemat, a wtedy krok po kroku mógłbym sobie analizować.
    Dzięki za wszystko i pozdrawiam, Michausen.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich.
    No i faktycznie zamek padł. A taki byłem pewny... No nic, dzięki wszystkim za radę i pozdrawiam,
    Michausen.
  • Poziom 10  
    Mam problem z pralką candy holiday 80 nie działa mi przycisk dzwiczek nie otwierają sie i czy mozna np. dokupić ten przycisk bądz tę linkę bo przysik mi się lekko połamał :( . I druga sprawa strasznie mi wyje łozysko czy wie ktoś moze gdzie ewentualnie przycisk i zamek drzwiczek z linką i łożysko mozna dostać w warszawie
  • Specjalista elektryk
    Witam wszystkich :)
    Mam pytanie o rozwiązanie problemu mechanicznego ;) w pralce. Otóż po oględzinach i rozeznaniu problemu okazuje się, że po 12 latach eksploatacji skurczył się ;) pancerz linki do otwierania bębna.
    W jaki sposób radzicie sobie ze skróceniem linki lub wydłużeniem jej pancerza? Prowizorycznie go (pancerz) wydłużyłem ale ciekawy jestem Waszych opinii.