Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 sedan 1,8 125km 95r, Podswietlenie zegarow

19 Mar 2010 01:41 4206 4
  • Poziom 9  
    Witam.

Mam maly problem. Kupilem nie dawno audi a4 wszystko fajnie i przyjemnie ale boli jedna usterka:cry: nie swieca mi sie zarowki/diody od predkosciomierza i obrotomierza. Chcialbym zapytac czy wymiana tych zarowek/diod jest skomplikowana (wymaga ostroznosci itp) i jakie zarowki/diody mozna podpiac bo niechce czegos z furac ;p?? Na allegro znalazlem kilka rodzajow zarowek/diod do podswietlenia deski rozdzielczej ale nie wiem ktore beda pasowac:| wiec prosilbym o pomoc:)

a oto link z jednym z rodzajow tych zarowek Link
  • Poziom 14  
    Sam niedługo też będę zmieniał podświetlenie zegarów. Nie ma co kupować w ciemno bo tych żarówek idzie tam sporo lepiej wyjąć zegary policzyć ile ci potrzeba. Mogą tam iść jeszcze w5w. Przy okazji można by się także pokusić i zabezpieczenie przed większym napięciem wstawić, bo od razu się nie spalą ale mogą się lekko wypalić i zmienić barwę. Powodzenia no i może wstaw jakieś fotki żeby następcy nie szukali śrubek, zatrzasków i nie bali się o te linki i wiązki:)
  • Poziom 9  
    z tego co orientuje sie to potrzeba 8 zarowek na wszystkie zegary. Teraz pytanie ale jakie to sa zarowki??
  • Poziom 14  
    powinno być napisane na bańce/ szklanej obudowie żarówki tak jak to ma zazwyczaj miejsce nawet w tych domowych.
  • Poziom 14  
    standardowe do podswietlania 1.2 w bez oprawki koszt 70 gr sztuka