Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spliter Clone + jak przesłać uprawnienia

20 Mar 2010 12:02 5561 5
  • Level 2  
    Witam , dzisiaj sprawdzałem uprawnienia cyfry i na karcie abonenckiej ma do 8 maja , a na kartach klienckich do 18 kwietnia chciałem je przesłać tak jak za pierwszym razem czyli wyciągnąłem kartę abonencką z e slotu clone włożyłem kliencką i po sprawdzeniu w dekoderze uprawnienia nie przechodzą co dalej mam robić aby uprawnienia przeszły na karty klienckie PROSZĘ O RADY.
  • Level 2  
    Nie wiem czy sobie poradziłeś? Ja miałem podobny problem i teraz dwie karty są w serwisie.Czekam aktualnie na odpowiedź. Dodam, że pozostałe trzy karty działają.:cry:
  • Level 2  
    Witam ja dostałem odpowiedz z innego forum cytuje ' najważniejsze są uprawnienia na karcie w clone+ bo to ona dekoduje ecm i wysyła do klienta, on już dostaje gotowe dw, więc jak dla mnie nie ma problemu. Karta klienta wysyła zaszyfrowaną instrukcję w postaci emm do karty w matce i to jest najważniejsze, tam uprawnienia są i powinno być oki. Klient jest tylko pośrednikiem, cały algorytm deszyfrowania odbywa się w matce, a klient musi mieć atr ua i sa dzielonej karty tak aby wysyłał instrukcje na tą kartę co trzeba. I wszystko sie z tym zgadza po całym zdarzeniu zmieniłem softa w clone bo sie wieszał i teraz wszystko działa idealnie uprawnienia same przechodzą mimo ze dekoder pokazuje co innego.Pozdrawiam
  • Level 2  
    Tak tylko mi jeszcze zrobiło się tak:
    - trzy karty zgrywa uprawnienia działają
    - dwie karty nie zgrywają uprawnień nie działają

zmieniałem softy i nic. próbowałem wyjąć kartę cyfry+ i bezpośrednio po niej włożyć tą kartę kliencką która na tunerach nic nie łapie
  • Level 2  
    Witam u mnie znowu problemy z kartą kliencką nie pobierze uprawnien z serwera swieci tylko dioda red a upgrade ciągle miga i nic chyba nie pomoże ino serwis ,prosze o jakies rady softy zmieniałem ,robiłem przywracanie ustawien fabrycznych
  • User removed account