Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Scenik 1.9 DTI sam przyspiesza

20 Mar 2010 13:38 1681 6
  • Level 10  
    Witam czy zdarzyło się komuś kto posiada scenica że na drugim biegu auto samo przyspiesza lub przyspieszało? zaczyna mnie to denerwować nie wiem co można z tym zrobić może jakieś ustawienia można zmienić w komputerze?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 21  
    Może wymieniałeś ostatnio pedał gazu i zamontowali Ci taki od Toyoty? ;)
  • Level 23  
    Zależy, w jakich się to dzieje okolicznościach - jeśli jedziesz bardzo wolno to pewnie chce utrzymać wolne obroty to i może przyspieszyć.
  • Level 10  
    Solo wrote:
    Może wymieniałeś ostatnio pedał gazu i zamontowali Ci taki od Toyoty? ;)

Tak się dzieje od kiedy kupiłem samochód i nic w nim nie wymieniałem

Dodano po 4 [minuty]:

Mad Max wrote:
    Zależy, w jakich się to dzieje okolicznościach - jeśli jedziesz bardzo wolno to pewnie chce utrzymać wolne obroty to i może przyspieszyć.

np. jak skręcam w prawo lub w lewo włączam dwójkę i chcę jechać bez gazu pomału bo przede mną jest jakaś przeszkoda to auto jedzie szybko nie ma tak zwanego hamowania silnikiem tylko przyspiesza.
  • User removed account  
  • Level 10  
    Jeżdżę różnymi markami samochodów (jest to związane z moją pracą) teraz przeważnie samymi dieslami i nigdy czegoś takiego nie spotkałem
  • Level 14  
    To jest akurat normalne, samochod przyspieszy lekko a pozniej bedzie rowno jechal.