Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta chip do blaupunkta

wojtek21 08 Sie 2004 19:24 1238 5
  • #1 08 Sie 2004 19:24
    wojtek21
    Poziom 15  

Witam mam pytanie dotyczace karty chip czy od innego radia bedzie pasowała do drugiego czy musi byc nowa i nie wkładana do radja zeby radio sie jej nauczyło lub czy jest jakis schemat kasownika
    za pomoc dziekuje.

0 5
  • #2 08 Sie 2004 19:51
    Dpiotr
    Poziom 11  

To prawda karte można dopasować do innego radia (BP) podwarunkiem że:
    1.będzie to karta tego samego typu
    2.zna się cod radia (w dokumentacji lub przeliczony calkulatorem)
    3.zna się procedurę wchodzenia do service-menu
    Pozdrawiam myśle że troche rozjaśniłem 8)

0
  • #3 08 Sie 2004 20:05
    wiki
    Poziom 15  

G...... prawda a co z obszarem jednokrotnego zapisu ??? Spróbuj dopasować np. kartę od rdm 169 do któregoś z ST./chodzoną nie nówkę/
    Jak Ci się to uda to oddam Ci wszystkie punkty z elektrody i o ściąganiu schematów / najcenniejsze co jest na tym forum / pomarzę !
    Pozdrawiam Wiktor

0
  • #4 09 Sie 2004 10:21
    djlj24
    Spec od car audio

Nie ma problemu z kartą od 169 do radia na ST. Tak samo jak od 45 do ST i nowych nawi. Tylko trzeba kartę sformatować odpowiednio. Jak to już tajemnica. Acha wiele nowych kart jest całkiem czystych i nie uczą się do radia wcale (WRONG KC).

0
  • #5 09 Sie 2004 11:03
    wiki
    Poziom 15  

Jezeli potrafisz złamać zabezpieczenie przed ponownym zapisem obszar 32 bajtów to z kartą zrobisz co zechcesz . Mowa o ingerenci z zewnątrz a nie w sposób przyuczenia w radiu ! Jest do tego sprzęt sprzedają rosjanie . Bez odpowiedniego sprzętu i wiedzy nie dostosujesz kart w dowolny sposób / mowa o kartach chipowych/ . Samym radiem możesz przyuczyć ale nie wszystkie i do wszystkiego.

0
  • #6 09 Sie 2004 11:55
    djlj24
    Spec od car audio

Oczywiście, ja mówię o dostosowaniu kart. Bo raz uczona może się do innych radyjek też nie uczyć. Ale jak się ją ponownie odpowiednio zrobi to jest jak nowa. Oczywiście są różne wymagania co do poszczególnych linii sprzętu.

0