Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon bezprzewodowy w domu i 8 sluchawek - da sie ?

joe.black 20 Mar 2010 15:43 2017 5
  • #1 20 Mar 2010 15:43
    joe.black
    Poziom 2  

Witam,

Linia analogowa - jeden numer. Potrzebuje podlaczyc do jednej bazy 8 bezprzewodowych sluchawek tel. Problem polega na tym, ze wszystko co przegladnalem daje mozliwosc podlaczenia tylko 6 sluchawek. Czym to ograniczenie jest spowodowane ? Czy jest jakies normalne rozwiazanie do domu, ktore pozwala na podlaczenie wiecej niz 6 sluchawek ? Nie chodzi mi o zakladanie centralek tel. itp. tylko typowe rozwiazanie - jedna baza i 8 sluchawek.

Pozdrawiam
    joe black

0 5
  • #2 20 Mar 2010 20:24
    andk1eltd
    Poziom 35  

Ilość słuchawek - ogólnie - wynika z przyjętego standardu.
    Rozwiązanie problemu jest banalne: dwie bazy podłączone równolegle do jednej lini i masz możliwość włączenia podwójnej liczby słuchawek.

0
  • #3 20 Mar 2010 21:25
    pol_s
    Poziom 25  

Tylko jak przełączy rozmowę między słuchawkami podłączonymi do różnych baz?

0
  • #4 20 Mar 2010 21:25
    bulba1
    Poziom 24  

Standardowo spotyka się bazy do 6 słuchawek, przynajmniej nie znam analogowych z możliwością zalogowania więcej niż 6. Chociaż kiedyś była taka baza na 2 linie nazywała się Gigaset 1054 i ona logowała 8 słuchawek. Nie wiem czy jest jeszcze do dostania
    Ja poradziłbym zamianę na ISDN i zastosowanie Gigaset SX205 do 8 słuchawek plus 2 porty analogowe.

0
  • #5 20 Mar 2010 22:29
    instalatorPBS
    Poziom 27  

Jest takie urządzenie, nie pamiętam nazwy producenta, centrala bezprzewodowa pozwalająca podłączyć 2 linie analogowe, 8 słuchawek oraz jedno urządzenie kablowe np. fax. Poszukaj w necie lub skontaktuj się na prv.
    RP

0
  • #6 21 Mar 2010 00:22
    oscar2000
    Poziom 33  

Siemens Gigaset 1054 2 linie miejskie , 8 słuchawek + dwa urządzenia stacjonarne wspołparacuje ogolnie tylko z siemensem .... minusy przy nowych słuchawkach to oczywiście brak clipa bo nie przekazuje baza tego oraz brak informacji o numerze sluchawki na wyświetlaczu .... jak coś to mam na zbyciu .... ( baza ,zasilacz i słuchawka 2000 comfort do programowania oraz instrukcja polska )

1