Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Acer 5730ZG - jak wyłączyć mikrofon wbudowany ?

Arni85 20 Mar 2010 18:31 6938 4
  • #1 20 Mar 2010 18:31
    Arni85
    Poziom 12  

Jak w temacie: instalowałem już nowe sterowniki i od momentu kupienia nie udało mi się wyłączyć tego wbudowanego. Sporo trudu kosztowało mnie również zmuszenie laptopa do pobierania sygnału z wejścia mikrofonowego, ale wbudowany mikrofon i tak nagrywa...

0 4
  • Pomocny post
    #2 20 Mar 2010 18:39
    tronic1
    Spec od komputerów

Jak wkładasz wtyk zewnętrznego mikrofonu to wewnętrzny powinien zostać odłączony. Jeżeli tak nie jest to pewnie uszkodzone gniazdo. Inaczej odłączyć to możesz mechanicznie, odłączając wewnętrzny mikrofon z gniazda na płycie, no ale to wymaga rozebrania laptopa.

0
  • Pomocny post
    #3 20 Mar 2010 18:57
    1086839
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 22 Mar 2010 12:10
    Arni85
    Poziom 12  

Ale ja się już spotkałem z takim przypadkiem w innym Acerze. Znajomy tak miał i też nie potrafił rozwiązać tego problemu. Więc wątpię w uszkodzone gniazdo (chyba, że montują strasznie wadliwe). Mam gwarancję, ale nie chcę wysyłać im na darmo komputera do Czech, bo jeszcze obciążą mnie kosztami.

"A jaki system operacyjny jest tam zainstalowany?"
    Zainstalowana jest Vista.

"I czy obsługujesz kartę dźwiękową przez dołączony program czy Windowsa?"
    Nie rozumiem pytania...

Update:
    Znalzłem na stronie Acer sterowniki do XP. Kiedyś nie mogłem ich znaleźć, a teraz ich widok bardzo mnie ucieszył. Czyli jeśli ma to znaczenie, zamierzam w najbliższych dniach przesiąść się na XP. Hasta la vista Vista!

0
  • Pomocny post
    #5 24 Mar 2010 19:28
    1086839
    Użytkownik usunął konto