Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp pavilion DV-6 1308EW problem z wentylatorem procesora

20 Mar 2010 21:24 3119 9
  • Poziom 11  
    Po podłączeniu zasilacza do laptopa zaczyna pracować wentylator z procesora.
    Jest to bardzo nie komfortowa praca bo temperatura procesora jest na poziomie 75* a szum mnie dobija.Czy to jest normalne zjawisko czy jest problem z nim.
    Laptop jest na gwarancji.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    A przy odłączonym zasilaczu wentylator nie pracuje? 75* utrzymuje się w stresie? Jeśli tak to nie jest najgorzej. Wymiana pasty na procesorze często pomaga.
  • Poziom 11  
    Przy odłączonym zasilaczu jest dobrze.Ale dlaczego tak szybko pracuje ten wentylator?Ma coś wspólnego z ładowarką?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Obojętnie jaki mam plan zasilania,podłączenie zasilacza powoduje ciągłą prace wentylatora procesora.Nie obciążam go niczym.Kiedy wskaźnik rozładowania baterii pokazuje około 13% podłączam zasilacz i się zaczyna nie znośny szum.
  • Poziom 43  
    Problem może tkwić w zaśilaczu lub w regulatorze obrotów.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Kontakt z serwisem hp to porażka.Powiedzieli ze to jest nie możliwe żeby wentylator podczas podłączenia zasilacza pracował ciągle.Pytali czy aktualizowałem bios.Tyle mi powiedzieli. I co mam teraz z tym zrobić.
  • Poziom 43  
    Zaktualizować Bios jak kazali, a jak nie pomoże to na gwarancję.