Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak nagrywać bezpośrednio z tv nagrywarką DVD Medion MD40598

21 Mar 2010 15:02 3044 2
  • Poziom 11  
    Witam.
    Kupiłem nagrywarkę DVD RW Medion MD 40598 i dokładnie wyszukałem wszystkie kanały ale brak Polsatu, i wszystkich kanałów TVP i discovery( lub mają bardzo słabą jakość). W instrukcji jest napisane, że można nagrywać programy bezpośrednio z telewizji ale nie mam pojęcia jak to podłączyć by nagrywać z tv.
    W telewizorze Sanyo mam tylko jedno złącze EURO Scart, antenowe i dwa cinche.
    Obecnie antenę z gniazda z telewizji kablowej mam podłączoną do nagrywarki oraz drugi przewód z tv kablowej do telewizora. A nagrywarka jest podłączona do tv przez Euro Scart i jest brak ww kanałów.
    Kombinowałem różne typy podłączeń ale nic z tego.
    Czy wie ktoś jak podłączyć by nagrywać bezpośrednio z telewizji?
    Jeśli zły dział to bardzo proszę moderatorów o przeniesienie do właściwego.
  • Poziom 33  
    Chyba niezbyt dokładnie ustawiłeś programy.Skoro na tv masz dobry obraz, a na nagrywarce zły, to są dwie opcje źle zaprogramowana nagrywarka lub uszkodzona. Połączenie anteny prawidłowe.Przeczytaj jeszcze raz instrukcję, może jest tam coś o funkcji dokładnego dostrojenia stacji, a nagrywanie z tv trochę bezsensowne.Po to nagrywarka ma tuner, że można oglądać na tv jeden program, a nagrywać inny.
  • Poziom 11  
    Jest TVP 1,2 i Polsat ale one są zaszumione lub mają rozdwojone kolory a discovery brak.
    Ma tuner ale te kanały nie nadają się jako źródło nagrywania.
    Programowałem kilka razy ale nic to nie daje.
    Czytałem instrukcję, bo myślałem, że można jakoś edytować dany kanał np dostroić go ale nic takiego tam nie ma.
    A jak ustawić te bezpośrednie nagrywanie z TV już nawet to mnie ucieszy.