Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję wkładki lub igły do wkładki gramofonu JVC L-E5

BURMAR 21 Mar 2010 15:18 3202 5
    BURMAR
    Poziom 23  
    Przepraszam. Mój błąd , miało być tangencjalny czyli taki z ramieniem przeuwającym się prosto po specjalnej szynie a nie promieniowo.
    Zdjęcie jest zamieszczone ale trzeba kliknąć na link w poście. Inaczej nie chciało mi się ono "podczepić" pod posta.
    Dziękuję za zainteresowanie i pomoc.
    Pozdrawiam
    KMal
    Poziom 34  
    Spróbuj dopasować igłę szukając w ASWO. Mają tam potężny wybór, a telefonicznie to i na zamówienie załatwią. Ja osobiście w takich przypadkach staram się dopasować inną igłę jak nie mogę znaleźć oryginału. Często bazuję na (polskiej) MF100 do 104, czasem stosuję własne mocowanie na silikonie. Ważne, aby była ustawiona w miarę idealnie prosto i centrycznie.
    Szukanie w drugim obiegu takiej igły jest o tyle niewskazane, bo raczej na pewno nikt nie będzie miał nieużywanej (zważywszy na wiek sprzętu).
    W ASWO po typie sprzętu, ustalą typ wkładki i igły.

Poświęciłem się - a ASWO jest wkładka, a o igle piszą, że już niedostępna, ale należy dzwonić. Jak wkładka dobra, to bazowałbym na dopasowaniu innej igły, bo wprawdzie wkładka jest z igłą, ale cena kosmiczna.
    Na zdjęciu typ wkładki i igły do JVC LE5, oraz numery ASWO (ważne).

Poszukuję wkładki lub igły do wkładki gramofonu JVC L-E5
    mirekgnd
    Poziom 17  
    Witam. Jest taki gostek w Warszawie handlujący na Volumenie igłami i wkładkami gramofonowymi. Ma ich duży wybór. Ma w internecie sklep na www. Bajansklep. com. pl. Polecam.
    BURMAR
    Poziom 23  
    Serdeczne dzięki dla KMal-a za pomoc i poświęcony czas. A ja dzwoniłem do nich i opowiedzieli mi po przeszukaniu bazy danych, że nie mają nic dla mnie.
    Cena faktycznie astronomiczna. Będę dopytywał się o samą igłę. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam i zamykam temat.