Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak napełnić HP 59 (foto szary)?

Ash Ketchum 09 Sie 2004 11:25 1466 2
  • #1 09 Sie 2004 11:25
    Ash Ketchum
    Poziom 27  

Jaka jest kolejność uzupełniania kolorów w naboju HP59 (foto szary)? Jaka firma robi refille do tego? Przecież do HP58 (foto) jest już pełno zestawów napełniających (w tym najlepszy moim zdaniem Inktec). A co z tym nabojem. Planuję go użyć bo chcę drukować czarnobiałe fotki ale czy muszę pogodzić się z 1x użyciem czy da się to czymś napełnić? HP57 i 58 napełniłem 4x inkteciem po 6ml kolor (czyli cały zestaw bo jest na 4x) i jakość była jak w oryginale. Szkoda więc używać naboju za ponad 100zł tylko raz.

0 2
  • #2 10 Sie 2004 13:59
    andrzej3
    Poziom 11  

Battery - wiesz może jak zresetować kartridż 58. Z 56 i 57 sobie poradziłem, ale z 58 mam problemy. Proszę o info.

0
  • #3 10 Sie 2004 18:19
    Ash Ketchum
    Poziom 27  

Ja poradziłem sobie tak: chyba wiesz że Hptki pamiętają numery 2 ostatnich kartdridży? Reset polega na wsadzeniu dwóch starych kartdridgy jeden po drugim i wydrukowaniu z nich stron testowych dopiero po tym kładziemy nasz zregenerowany wkład i mamy full. Musisz wiedzieć że w drukarkach korzystających z HP 56 i 58 jest obojętne czy o kart foto czy black (są liczone równocześnie) gdyż (wg HP) możesz korzystać max z 1 kart 56 i 1 58 i maszyna pamieta poziom dla tych 2 naboi. Ja do resetu użyłem 2 starych zaschnietych 56. Kolejność jest nastepująca wyjmujemy 58 (i napełniamy:)) wsadzamy pierwszy 56 i czekamy aż drukarka go przyjmie i wydrukuje strone, to samo robimy z drugim 56 po czym kładziemy 58 i git. 57 zresetowałem tradycyjnie klejąc styki taśmą (mam tylko 1 popsuty).

0
  Szukaj w 5mln produktów