Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara II - podłączenie alarmu do centralnego zamka

09 Sie 2004 11:55 3070 6
  • Poziom 11  
    Mam problem z podłaczeniem alarmu (silicon ultimate ARS +) pod fabryczny centralny zamek. Probuje sie podpiac pod centralny w przewody wychodzace z drzwi kierowcy. Wybadałem metodą prob i bledów ze jeden z nich (pomaranczowy) sluzy do otwierania - sterowanie masa. Niestety nie moge wybadać ktory przewod sluzy do zamykania. Moze ktos pomoze i podpowie jak to podlaczyc?
  • Poziom 21  
    Jaki jest model tej Xary, rok, silnik itp?
    Są różne instalacje.
  • Poziom 11  
    rocznik 2001 (VI), silnik 1,4i, wersja 3 drzwiowa
  • Poziom 21  
    W/g opisu, który posiadam do tego auta (o ile coś nie zostało zmienione)to powinien znajdować się tam też kabelek w kolorze niebieskim do zamykania (sterowanie masą). Dal upewnienia przed podłączeniem ja zawsze sprawdzam.

powodzenia :)
  • Spec od samochodów
    Jezeli w srodku na konsoli posiadasz przycis zamykania drzwi to sie tam podlacz
  • Poziom 11  
    Niestety nie ma przycisku na konsoli. Sa przyciski na drzwiach ale z elektronika maja niewiele wspolnego - jedynie steruja drutem dochodzacym do silownika. Podlaczylem sterowanie silnikiem sterownika przez dodatkowy zewnetrzny sterownik centralnego ale z kolei nie dziala otwieranie z orginalnego pilota centralnego (z alarmu ok) i zamykanie wszystkich zamków przez zamkniecie jednego z wewnątrz (sterowanie masterem). Potrzebny jest pewnie jeszcze uklad ktory zamienia sterowanie silnikiem podawane z centralki oryginalnego centralnego zamka na sterowanie minusem ktore wywola zamkniecie przez dodatkowy sterownik. Moze ma ktos pomysl jak to zrobic????
  • Poziom 10  
    Ambulans napisał:
    W/g opisu, który posiadam do tego auta (o ile coś nie zostało zmienione)to powinien znajdować się tam też kabelek w kolorze niebieskim do zamykania (sterowanie masą). Dal upewnienia przed podłączeniem ja zawsze sprawdzam.

powodzenia :)

Jeżeli to możliwe to czy możesz udostępnić tę instrukcję. Wiele osób będzie zadowolonych.