Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek w astra f

toudi29 21 Mar 2010 21:35 3149 2
  • #1 21 Mar 2010 21:35
    toudi29
    Poziom 14  

Choć były pisane posty na ten temat ale żaden nie opisał jak to zastosować w caravanie, W hb jak i sedanie są inne zamki i inaczej jest otwierany. Postanowiłem napisać ten post by włącznie z wami pomyśleć jak zastosować centralny zamek na tylną klapę bagażnika.
    Ja mam taki alarm że mam dwa wyjścia podpiąć dodatkowy siłownika do reszty

1.jako kolejny slave czyli otwierają się drzwi otwiera się klap w taki sposób że podchodzę naciskam guzik i podnoszę,

2. w alarmie mam oddzielny przycisk na klapę czyli po naciśnięci odskakuje klapa w sedanie jest trwożliwość ucięcia jednego ząbka w zamku w caravanie ta nie za bardzo jet to możliwe.

To jest taki mały rysunek jak mniej więcej jest pod klapą tylną.

Centralny zamek w astra f

Wiem, że na forum jest nasz tylu i na pewno coś się wymyśli w końcu polak potrafi.

0 2
  • #2 24 Mar 2010 20:26
    zoltan_chiwey
    Poziom 1  

witam, jakiego koloru kabel podłączyć do centralki aby otwierać bagażnik w astrze I kombi '94, a jakie kolory idą do drzwi. będę wdzięczny za podpowiedz.

0
  • #3 28 Mar 2010 03:16
    toudi29
    Poziom 14  

kolego masz dwa kable jeden jest niebieski drugi zielony niebieski to zazwyczaj plus po za tym jak masz rozwiązanie na temat zamka w klapie jak go zamontować

Centralny zamek w astra f Centralny zamek w astra f Centralny zamek w astra f Centralny zamek w astra f Centralny zamek w astra f

0